Dbanie o siebie jest jak pielęgnowanie rośliny – rozmowa z Marią Nowak-Szabat

Rozmowy z Kobietami

CYKL SPOTKAŃ Z KOBIETAMI, KTÓRE WIEDZĄ, ŻE POTRZEBUJĄ NAPEŁNIAĆ SIEBIE 
Psycholożki, terapeutki, coachki, kobiety wspierające innych – czy to oczywiste, że dbają o siebie?

Dbanie o siebie jest jak pielęgnowanie rośliny. Trzeba to robić regularnie i systematycznie aż stanie się nawykiem a nie obowiązkiem. Aż zrodzi się przyjemność bycia ze sobą. Kiedy kochasz to, co robisz, nie zawsze czujesz ciężar swojej pracy. Do momentu, w którym ciało wystawi Ci rachunek. Każda kobieta sukcesu ma historię okupioną zdrowiem albo bardzo silne BHP.

Czy masz momenty tylko dla siebie?
Patrz w niebo.
Idź na spacer.
Zrób to, póki możesz a nie musisz.

Wymówkom czas pomachać.

Rozmowa z Marią Nowak-Szabat – specjalistką od ajurwedy, która sprawia że ta starożytna wiedza staje się dla nas zrozumiała i możemy z niej czerać na co dzień Agni Ajurweda

 

0 0 głosy
Article Rating
Anna Rogowska - Zapraszam do Siebie - psycholożka i terapeutka

To ja – Ania

Dzika Kobieta. Psycholożka, terapeutka ciała i ekspertka pracy poprzez baśnie. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które są zmęczone nieustannym byciem dla innych. Sprzątam ciała i głowy, karmię serca i pracuję z przodkami, z osobistą przestrzenią.

Uwielbiam przyrodę, gotowanie. Zbieram zioła i robię nalewki. Odkrywam moją dziką, wolną naturę i uczę się jej ufać. Od roku mieszkam na pięknej Greckiej wyspie – Kreta. Możesz mnie odwiedzić sama lub z innymi kobietami.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze