początek

Moje Korzenie

Pochodzę z domu pod wielkim dębem w maleńkiej wsi otoczonej lasami niedaleko Buska-Zdroju. Uwielbiam przyrodę, gotowanie. Zbieram zioła i robię nalewki. Tak jak kobiety z mojej rodziny zajmuję się sprzątaniem, karmieniem i pracą w polu. Tylko ja robię to na wielu poziomach. Sprzątam ciała i głowy, karmię serca i pracuję z przodkami, z osobistą przestrzenią. Jestem teraz w takim momencie w moim życiu, gdzie bez lęku a z ciekawością pozwalam prowadzić się wilkowi z mojego snu z dzieciństwa. Odkrywam moją dziką, wolną naturę i uczę się jej ufać.

nazywam się

Anna Rogowska

Chodź, opowiem Ci bajkę. Dawno, dawno temu, a może nie tak dawno, przyszła na świat dziewczynka. Uwielbiała patrzeć, jak wiatr tańczy w zbożu, przyglądać się życiu maleńkich robaczków i głaskać koty, nawet pod włos. Żyła pod wielkim dębem. Wszyscy wokół utwierdzali ją w przekonaniu, że z nią i ze światem jest coś nie tak. Zapragnęła więc uzdrowić siebie i świat. Wyruszyła w drogę, by znaleźć antidotum na wszelkie zło. 

Na tej drodze spotkała wielu nauczycieli. Od jednych nauczyła się sztuki pomagania. Od innych wytwarzania cudownych eliksirów na różne dolegliwości. Jeszcze inni pokazali jej, jak na nowo powracać do ciała. Najwięcej jednak nauczyła się od zwykłych-niezwykłych ludzi, których spotykała na swojej drodze. A trzeba powiedzieć, że miała do tego wyjątkowe szczęście. Kobiety pokazały jej, jak wielka moc się w nich kryje. W miejscu, gdzie cisza jest jedynym narzędziem komunikacji, nauczyła się słyszeć niewypowiedziane. 

Jakiś wewnętrzny głos ciągle szeptał jej do ucha, że powinna czynić cuda, natychmiast, co najmniej na globalną skalę. Dlatego, była tak zajęta doskonaleniem się, poznawaniem, nieustannym byciem dla innych, aż w końcu zapomniała kim jest. Jaka jest. Czego pragnie jej serce, czego potrzebuje jej ciało. Bycie dla innych i cała zdobyta wiedza pozwalały chronić swój najwrażliwszy środek i nie dopuszczać tam nikogo. Nikt tam nie mógł zajrzeć, nawet już ona sama. Aż pewnego razu spotkała Tego, który wręczył jej maleńką karteczkę z napisem: „Biegnąca z wilkami” C.P. Estes. To była brama do wnętrza siebie. Tak zaczęła się wielka podróż poznawania prawdziwej natury i zaufania sobie. Na tej ścieżce poznała Tą, Która Wie – najstarszą nauczycielkę, która zawsze jest blisko. Ta przygoda wciąż trwa.

„Każda z nas jest dziką kobietą, pierwotnym stworzeniem, które instynktownie wie, gdzie przynależy
i jak znaleźć własną tożsamość.”

– Clarissa Pinkola Estes

umiejętności

Moje Doświadczenie

Korzenie mojej pracy wyrastają z podejścia bliskich mojemu sercu nauczycieli
– Arnolda Mindella i Clarissy Pinkoli Estes.

^

Ukończyłam psychologię na UMCS w Lublinie.

^

Pięć lat zgłębiałam nurt psychologii procesu w IPP
w Warszawie (psychoterapia, coaching, praca z relacją).

^

Jestem praktykiem hawajskiej pracy z ciałem i masażu Lomi Lomi Nui (Aloha International, 200h).

^

Ukończyłam kurs Terapii Czaszkowo-Krzyżowej
(cranio-sakcral) w podejściu biodynamicznym (189h).

^

Korzystam z malowania intuicyjnego Vedic Art
(st. nauczycielski).

^

Bliska jest mi medycyna ludowa, ajurweda, ziołolecznictwo.

^

Pracy ze snami uczyłam się w Szkole Śnienia Natalii Miłuńskiej. Najwięcej czerpię z kręgów Aniji Miłuńskiej.

jak pracuję

Odbędziemy Podróż do Źródła Twojej Mocy?

W tym co robię, towarzyszą mi trzej Sprzymierzeńcy: Ciało, Umysł i Serce,
a prowadzi tajemnica ukryta w snach, baśniach oraz historie, które płyną z ciała.

^

ZATRZYMASZ SIĘ

Usłyszysz swój wewnętrzny głos i poukładasz myśli. Przypomnisz sobie to, co ważne. Umysł stanie się sprzymierzeńcem.

^

WRÓCISZ DO CIAŁA

Przecież w nim mieszkasz. Znajdziesz ścieżkę, która prowadzi do domu. Porozumiesz się ze swoim Ciałem. Uwolnisz napięcia i blokady w nim nagromadzone. Ono poprowadzi Cię dalej swą mądrością.

^

nakarmisz się

Znajdziesz drogę do tego, co Cię zasila. Skontaktujesz się z tym. Będziesz miała z czego czerpać na co dzień – dla siebiei dla innych.

^

posłuchasz serca

ono wie. Mapą w tej podróży będą baśnie i sny, a kompasem Twoje Serce. Nauczysz się ufać sobie.

^

Wszystko stanie się prostsze.

W rezultacie będziesz korzystać z pełni SIEBIE, ze swojego potencjału, z życia. 

Anna Rogowska - sesja terapeutyczna, powrót do korzeni

PRACA Z CIAŁEM

Gdy jesteś wyczerpana, obolała, brakuje Ci energii, skorzystaj z głębokiej pracy z ciałem: Lomi Lomi Nui, terapii czaszkowo krzyżowej, masażu miodem. Pomogę Twojemu ciału otworzyć się i uwolnić napięcia, traumy i zamknięte w nim emocje.

SESJE TERAPEUTYCZNE

Jeśli chcesz zobaczyć, jaka naprawdę jesteś, a brak Ci odwagi, by taką być. Powróć do Siebie. Posługuję się autorską metodą pracy poprzez baśnie. Stanowią one kanwę do pracy terapeutycznej, coachingowej, głębokiej pracy z ciałem i głosem.

DZIKA KOBIETA

Warsztaty i programy inspirowane baśniami z książki „Biegnąca z wilkami”. Przyjdź, jeśli czujesz, że w Twoim życiu niby wszystko jest ok (związek, praca, dom), a pod skórą czujesz, że czai się jakieś nieokreślone „ale”, które nie daje Ci spokoju.

PRACA W KRĘGU KOBIET

Jeśli chcesz pobyć z innymi kobietami, usłyszeć siebie. Poczuć oparcie, bliskość, być wysłuchaną i zrozumianą. Zobaczy jak różne i jak podobne jesteśmy. Zapraszam Cię na Krąg Kobiet dla terapeutek lub wybierz się na tydzień „Po skrzydła na Kretę”