Kobieta Foka
– nauczy Cię  płynąć w Twoim rytmie

przypomni Ci o Twoim połączeniu ze Źródłem Życia

Warsztat dla kobiet, które czują, że za dużo dają.
Potrzebują zadbać o siebie, zregenerować swoją energię.

 

ZAPISUJĘ SIĘ

dla kogo

Jeżeli…

– zawodowo zajmujesz się pomaganiem

– prowadzisz intensywne życie, masz poczucie, że już jest „za bardzo”, „za dużo”
– potrzebujesz wrócić do siebie, poczuć się w ciele jak w domu
– szukasz inspiracji, regeneracji źródła twórczości

 

Wróć do Siebie, do Domu Duszy

Baśń Skóra Foki – Skóra Duszy 

Jest to opowieść o tym, że wszystkie musimy cyklicznie iść za instynktem i wracać do domu, do domu duszy, czyli do miejsca, z którego pochodzimy i z którego czerpiemy siłę. Cyklicznie znaczy regularnie i systematycznie, a musimy znaczy, że musimy, a nie „być może”, nie „dobrze by było” – musimy wracać do Domu. Ta baśń przypomina o tym, skąd naprawdę pochodzimy i z czego jesteśmy utkane.

Skóra foki w opowieści jest metaforą stanu istnienia, stanu połączenia z archetypowym pierwiastkiem dzikiej kobiety. Jest to stan umysłu, stan ducha, w którym kobieta czuje, że jest całkowicie sobą, jest spokojna i pewna siebie, czuje, myśli i postępuje właściwie, w zgodzie ze sobą. Jest to stan, który daje siłę by wypełniać swe codzienne zadania. Cykliczny powrót do stanu dzikości uzupełnia psychiczne rezerwy, których każda kobieta potrzebuje do realizacji swych planów, dla rodziny, związków, dzieci i twórczego życia, tego wewnętrznego i tego w zewnętrznym świecie.

Jestem dla Siebie, by być dla Świata

Co jakiś czas tracimy skórę duszy, czyli poczucie, że jesteśmy w swojej skórze, autentyczne i naturalne.
Potrzebujemy wtedy być bardziej dla siebie niż dla innych.
Praca z innymi ludźmi wymaga od nas silnych ramion i otwartego serca. Konieczne jest, abyśmy regularnie wracały do DOMU – do przestrzeni, w której czujemy się pełną całością.

JAK?
  • Poprowadzą nas baśnie, sny, wewnętrzne doświadczenia, ciało.
  • Będziesz miała czas i przestrzeń, by w kręgu wraz z innymi kobietami zatrzymać się, odkryć swój naturalny cykl, odnaleźć swoje sposoby regenerowania energii i dbania o siebie.
  • Kobieta Foka nauczy Cię jak wracać do domu, skąd czerpać dla siebie.

nie czekaj.

Wróć do źródła, z którego pochodzisz.

POŁĄCZENIE

Spotkaj się z Kobietą Foką – tą częścią siebie, która wie jak być w przepływie swej cykliczności. Ona przypomni Ci jak być w połączeniu ze sobą, z ciałem, ze źródłem.

KRĄG KOBIET

Zaczerpnij z mądrości kręgu. Poczuj wsparcie innych kobiet. Spotykamy się w kameralnej 6-osobowej grupie. Intymna atmosfera. Nie musisz być samotna na ścieżce, którą kroczysz.

BAŚNIE

Poznaj pracę poprzez baśnie. To przestrzeń pomiędzy słowami – odpoczywa głowa, prowadzi Cię pamięć ciała, uczysz się słuchać ciała, kontaktować ze zbiorową mądrością.

BEZ OGRANICZEŃ

Zaufaj temu, co czujesz i doświadczasz. Spotykamy się ONLINE – poprzez platformę Zoom. Masz dostęp do ponadczasowej, pierwotnej wiedzy tam, gdzie jesteś.

Jesteś gotowa na zanurzenie w sobie?

„Czym jest wewnętrzny kompas wskazujący drogę?
To instynkt powrotu do miejsca, które żyje w pamięci.

To zdolność odnalezienia i w ciemności i w świetle dnia swojego naturalnego żywiołu. Wszystkie znamy tę drogę.
Nieważne, ile upłynie czasu, odnajdujemy ją. Idziemy przez noc, przez obce krainy, obce plemiona i nie potrzeba nam map, nie musimy pytać nikogo o drogę
„. C.P.Estes

OPINIE

O Pracy ze Mną

„Miałam potrzebę zadbania o siebie w kontekście mojej pracy. Dzięki udziałowi w programie ukierunkowałam swoją uwagę tam, gdzie była potrzebna, zyskałam nowy wgląd w temat, z którym było mi trudno. Czuję, że ta wiedza nadal we mnie pracuje. Najcenniejsza i zarazem najbardziej poruszająca była dla mnie praca w parze, realnie poczułam intymność tej wymiany. Mocną stroną programu jest regularność spotkań, wspierająca obecność kręgu i Ania! ♥ Jej uważność, obecność i piękna wrażliwość. ”

~ Basia Ciemięga | Głos Kobiety

„Praca z baśnią otworzyła mnie na wiele ciekawych wglądów :) zwłaszcza rysowanie baśni i praca przez ciało. Dostałam przekaz od Pajęczycy, by dać sobie czas – snucie pajęczyny to jest coś, co wymaga czasu. Ważna też była dla mnie informacja o wyciąganiu nitki, by pozostawić miejsce dla niedoskonałości, która przyszła przez baśń i potem we mnie dzięki naszej regularnej pracy pracowała”

 

~ Maria Moonset | Astrologia Pełni

 

„Zdecydowałam się na udział w programie, by być dla siebie i innych naprawdę wspierającą osobą i jeszcze bardziej świadomą przewodniczką. Doświadczyłam w sobie Kobietę Pająk i usłyszałam jej przekaz. To było mocne doznanie. Znalazłam praktyczny sposób wzmacniania siebie. Mocną stroną programu jest sama baśń „Kobieta Pająk” oraz Twoja, Aniu, uważność i łagodne, pełne empatii prowadzenie.”

~ Anna Bezdziecka | Coach Kryzysowy

Znam Anię i magię jej pracy nie od dzisiaj. Chciałam poszukać w sobie wątków, nitek, tematów, które wymagają ode mnie uwagi i wyjąć na światło dzienne. Program wprowadził mnie w głęboką pracę z metaforami zawartymi w baśni. Pozwolił mi bezpiecznie połączyć się z „moimi” wątkami i przepracować je.
Ania pozostawia wystarczającą przestrzeń na nasze własne interpretacje, szukanie własnych treści i właściwych dla siebie rozwiązań, zaprasza każdą z nas do uczestniczenia i czerpania po swojemu. Dla mnie to ważne. Mocną stroną programu jest spokój i wgląd Ani. Magia, która z niej emanuje.

~ Małgorzata Żukowska | Prosperuj Jako Coach

Praca u Ani Rogowskiej jest dla mnie zawsze dużym przeżyciem i podróżą wgłąb siebie. Metafora, jaką jest baśń, jest jednym z najciekawszych znanych mi sposobów kroczenia po ścieżkach swojego życia i szukania na nich własnej mocy i odpowiedzi. Warsztat Kobieta Ptak dał mi nowy wymiar integralności, spojrzenia na siebie z innej perspektywy i dania sobie prawa do bycia silną i korzystana z własnej mocy. Zobaczyłam na jakim jestem etapie obejmowania swojej siły i co mnie blokuje. Podeszłam do siebie z większą wrażliwością i wyrozumiałością. I do tego otrzymałam całą tonę uwagi i empatii. Namalowałam nawet swoją Kobietę Ptak, która do dzisiaj stoi na kominku 🙂

~ Dominika Lis | Psycholożka, Trenerka

Miałam okazje doświadczyć połączenia z moją intuicją, z czymś wiekszym ode mnie. Ogromną inspiracją było dzielenie się w kręgu. Dostałam bardzo cenne wskazówki dotyczące mojej twórczości, tego jak tworzyć, co jest ważne. Mocną stroną programu jest praca na głębi, Twoje prowadzenie, wymiana w kręgu, bardzo ciekawe procesy zapraszające do kontaktu z głębszymi jakościami.

~ Karolina Gładych | Transformation Coach

Żywa praca grupowa z innymi kobietami była niezwykła, pełna różnorodności i jakby odkrywaniem i ukazywaniem światu tej tajemniczej części tkwiącej głęboko w nas. Praca była naprawdę niezwykła. Dokonał się we mnie proces odsłonięcia pewnej części mnie, która jest mi teraz bardzo pomocna. Odczuwam ją, jako głębsze moje poczucie bycia w swoim ciele. Czerpanie z jego mądrości. Jestem bardzo wdzięczna za warsztat i za wszystkie informacje i doświadczenia, które w tym czasie dostałam. Wiem, że kontakt z najgłębszą cząstką siebie możliwy jest poprzez zobaczenie przeszkód, które w tym kontakcie przeszkadzają. Jestem teraz w takim procesie. Wiem też, że wydeptana droga do Kobiety Pająk jest realna, w jakimś stopniu odczuwam ją, pomaga mi. Dziękuję:)

~ Ewa G. ~

Moją intencją, dla której zdecydowałam się na udział w warsztacie było zainteresowanie doświadczeniami… hmm… duchowymi? W każdym razie takimi, które płyną z mojego wnętrza i nie podlegają obiektywnej ocenie. Warsztat oswoił mnie z wizualizacją, wyrażaniem siebie przez ruch i pomógł zaufać temu co widzę lub czuję w głębi siebie. Czułam się bezpiecznie na tyle, żeby eksplorować swobodnie i po swojemu. Poczułam swój wewnętrzny ogień. Zobaczyłam, jak ważne jest dla mnie wyrażać siebie w tańcu, śpiewie, kontakcie z naturą i jak ważne jest dla mnie zapewnianie sobie tego, dbanie o to. Dla mnie Kobieta Pająk jest bardzo neutralna w swoich cechach (nie widzę jej wyłącznie jako dziewicy albo dzikuski) i dzięki temu odbieram ją jako przyjaciółkę, albo wręcz patronkę, która wspiera mnie we wszystkich wyborach, które płyną z wnętrza, są dogłębnie moje. Bardzo ważne jest też dla mnie to, że wciąż mam kontakt z innymi uczestniczkami warsztatu i nawzajem się wspieramy. Mocną stroną programu jest kontakt z innymi kobietami, doświadczenia. Wydaje mi się też, że potrafisz Aniu sprawić, że każda uczestniczka czuje się ważna. Że jej zdanie albo doświadczenie jest cennym głosem w dyskusji.

~ Anna D. ~

O MNIE

Anna Rogowska

Jestem psycholożką, terapeutką ciała i ekspertką pracy poprzez baśnie. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które są zmęczone nieustannym byciem dla innych. Pomagam im zregenerować siły, by miały z czego dawać. Jak to robić? Odpowiedzi szukam wśród kobiet. Tych, które są na wyciągnięcie ręki, tych, z których pochodzimy, jak i tych pradawnych, mitycznych, z baśni. Pracuję indywidualnie poprzez sesje terapeutyczne i sesje masażu. Prowadzę autorską metodą cykl warsztatów rozwojowych Dzika Kobieta – Bliskie Spotkania, inspirowanych baśniami z książki „Biegnąca z wilkami” C.P. Estes oraz 9 – miesięczny program dla terapeutek Ta, Która Wie – zaufaj sobie. Jestem inicjatorką Kręgu Kobiet dla terapeutek.

www.anna-rogowska.pl

KONTAKT:

TEL: +48 793 417 813

E-MAIL: ANNA.SPOTKANIA@GMAIL.COM