Po skrzydła na Kretę!

Ucieleśnienie Wolności. Krąg Kobiet.
Dzika Natura. Karmienie Zmysłów.

poznaj szczegóły

Kim jesteś, kiedy nie musisz cierpieć, walczyć,
poświęcać się, zmagać z losem?

Wiesz, że przyjemność uzdrawia? Tak, to ten stan, kiedy ciało czuje się bezpiecznie, rozluźnia się i otwiera. To stan, w którym łagodnie można uwalniać, przemijać to, co trudne i bolesne. To stan, w którym można tworzyć. Znasz go?

E

Zapraszam Cię, byś podarowała sobie czas dla siebie. Czas na relację ze swoim ciałem. Czas na odbudowanie więzi z ziemią. Ciało jest jak ziemia. Ma swój krajobraz, swój rytm i cykliczność.

E

Miejsca mocy, w których ze skał tryska woda przypomną nam o przepływie, o zmienności, o tym, czym karmi się życie. Uwielbiam miejsca, gdzie rzeka wpływa do morza, uruchamiają we mnie duże wzruszenie. Pobędziemy w nich, by przypomniały nam, jak wracać do źródła.

E

Będziemy nieustannie karmić zmysły. Ciało ukołysze woda, wiatr wymuska, ziemia da oparcie. Oczy nasycą się kolorami wody i nieba. Zobaczysz lazur morza, niespotykaną zieleń rzeki i turkus jeziora. Powdychasz zapach tamaryszku, rozgrzanej ziemi i pyszności z tradycyjnych tawern. Czekają nas przyjemności dla podniebienia, z których słynie lokalna, świeża kuchnia. I oczywiście posłuchasz szumu morza, pradawnych historii, opowieści płynących z ciała…

E

To czas, by posprzątać swoje wnętrze z poczucia winy i wstydu oraz zrobić przestrzeń na przyjemność i rozkosz życia.

Droga Kobieto!

”Jeśli próbowałaś się wtłoczyć w jakiś szablon i to ci się nie udało, to masz prawdopodobnie duże szczęście. Może i jesteś wyrzutkiem, ale ocaliłaś duszę.”  C.P. Estes

Znasz to uczucie, że jesteś inna, że nie pasujesz? I tęsknotę, by poczuć się w pełni sobą, wśród swoich?

Ja znam. Być może jestem jedną z Twojego stada.

Przebyłam długą drogę, by odkryć i nauczyć się używać skrzydeł. Tam skąd pochodzę dawno zapomniano o skrzydłach. Wyruszyłam, by poznać, kim jestem naprawdę. A prawda jest taka, że jestem Kobietą Łabędziem a nie Brzydkim Kaczątkiem, do życia którego przywykłam, choć nie było łatwe.

Już nie mogę zasłaniać się tym, że nie wiem, nie umiem, jestem nie taka. Skrzydła dają moc. Skrzydła zobowiązują. Jestem silna, piękna, mądra. Kocham wolność i przestrzeń. Znam swoją wartość. Mam swoje stado.

A Ty kim jesteś? Już wiesz? Możesz to odkryć. Już teraz.

Zamknij oczy. Posłuchaj serca. Zaufaj ciału. Ono Cię poprowadzi. Otwórz serce. Poczuj swoje skrzydła. Zacznij iść za tęsknotą. Uważnie stawiaj stopy. Czuj jak się poruszasz, czuj stopy, biodra, ramiona. Jak nosisz swoje skrzydła? Kim się stajesz? Już wiesz?

I co, przyjmujesz swoje skrzydła? Tak, to wymaga decyzji przyjęcia ich. To decyzja o innym życiu. Skrzydła zobowiązują. Trzeba zostawić przyzwyczajenie, przywiązanie do trudu, cierpienia, walki … iluzji. Jesteś gotowa żyć w zgodzie z tym, kim jesteś naprawdę? Żyć w prawdzie tego kim jesteś? Mam nadzieję, że już wkrótce się spotkamy.

Pamiętaj o swoich skrzydłach. Noś je dumnie. Dbaj o nie. One uwielbiają latać. 

„Wyrusz, a wierzę, że dotrzesz tam, gdzie Twoje miejsc”. – Kobieta Łabędź

Bliskie Spotkania

9

To czas i przestrzeń, by spotkać się w bliskości ze sobą samą, powędrować przez zakamarki swej duszy i ciała

9

To możliwość, by pobyć blisko z kobietami, dostać oparcie, poczuć więź, być wysłuchaną i zrozumianą

9

To dar bliskości z naturą – Twoją prawdziwą naturą i w pięknej przyrodzie, która przypomni Ci kim jesteś naprawdę

9

To szansa na bliskie spotkania z Tajemnicą, z nieznanym, ze starą pamięcią

9

To Twoja decyzja, by wyruszyć po przygodę, to Twoja gotowość na zmianę – skrzydła zobowiązują!

I co, przyjmujesz swoje skrzydła? Tak, to wymaga decyzji przyjęcia ich. To decyzja o innym życiu. Skrzydła zobowiązują. Trzeba zostawić przyzwyczajenie, przywiązanie do trudu, cierpienia, walki … iluzji. Jesteś gotowa żyć w zgodzie z tym, kim jesteś naprawdę? Żyć w prawdzie tego kim jesteś?

dla kogo

Jeżeli…

^

Tęsknisz za sobą samą, masz ochotę spotkać się w kręgu kobiet, by poeksplorować dzikie zakamarki zarówno wyspy jak i samej siebie

^

Pragniesz znów czuć przyjemność z bycia w ciele, radość życia, chcesz nakarmić się wszystkimi zmysłami

^

Jesteś gotowa słuchać opowieści płynących z ciała – twojego kobiecego ciała jak i ciała ziemi

PRZYGOTUJ STOPY, OTWÓRZ SERCE.

Gotowa na Skrzydła?

WOLNOŚĆ

Pozwól sobie na otwarte serce – to z niego wyrastają skrzydła. Przypomnij sobie jak być w połączeniu ze sobą, z ciałem, ze źródłem.

KRĄG KOBIET

Zaczerpnij z mądrości kręgu. Poczuj wsparcie innych kobiet. Intymna atmosfera, 8-10 kobiet. Skorzystaj z transformacyjnej mocy kręgu.

OPOWIEŚCI

Zatrzymaj się i posłuchaj ciszy. Daj głowie odpocząć, zejdź do serca, nauczysz się słuchać ciała, kontaktować ze zbiorową mądrością.

DZIKA NATURA

Zaufaj temu, co czujesz i doświadczasz. Skontaktuj się ze swoją prawdziwą naturą. Twoje ciało Cię poprowadzi. W nim zapisana jest pamięć.

DZIKA PRZYGODA

Co Będziemy Robić?

Wędrując po ciele ziemi dojdziemy do wnętrza samych siebie. Będzie to wyprawa do odzyskania: wolności, ciała, zmysłowości, przyjemności i lekkości. Poprowadzi nas ciało ziemi i energia żywiołów. 

Położymy się na ciepłym brzuchu Matki Ziemi – brzuch do brzucha, posłuchamy bicia jej serca. A ona otuli nas ciepłem miłości każdego ziarenka piasku.

Przyjmą nas dzikie plaże Triopetry, Agios Pavlos i ciepłe wody Morza Libijskiego.

Tańcząc na Secret Beach przy żywym ogniu, przypomnimy sobie o wewnętrznym ogniu, poczujemy jak tańczy w nas.

W jaskini niczym w macicy rozpuścimy się w otulającej ciemności, by uhonorować swoją świętą przestrzeń.

Będziemy śledzić cykl Życia–Śmierci–Życia. Odwiedzimy pradawne miejsca pochówku, by pożegnać starą tożsamość. Cmentarz w Armenii to podziemne, okrągłe groty z kanałem rodnym.

Przytulimy się do ciała ogromnego platana, który pamięta jeszcze czasy Cesarstwa Rzymskiego, a wciąż żyje przy starożytnej nekropoli. Posłuchamy jaki ma dla nas przekaz.

Powędrujemy rzeką do morza unikalną palmową plażą Preveli. 

Pójdziemy niczym do świątyni wąwozem Kourtaliotiko i obmyjemy umysły i ciała w najpiękniejszym kreteńskim wodospadzie. 

Odwiedzimy nietypowe zagłębie wodospadów Argyroupolis. I spotkamy się z żółwiami przy jedynym słodkowodnym jeziorze Kournas.

OPINIE

O Pracy ze Mną

 

Przyszłam z pewną dozą frustracji – nie do końca zadowolona ze swojego życia zawodowego i jego owoców. Brakowało mi czegoś istotnego, głębszego, twórczego. Już samo przebywanie w przestrzeni, jaką Ania stworzyła ma kojące działanie na skołatane nerwy. Zostałam tam – dosłownie i w przenośni – nakarmiona, rozmiękczona i otulona kocykiem na czas czytania baśni i wnikania w głąb siebie. Prowadziło to do odkryć czasem zaskakujących, czasem wzruszających, ale zawsze ważnych i znaczących. To był magiczny czas, który upłynął w innej czasoprzestrzeni. Namalowałam swój pierwszy obraz! Wisi teraz w salonie jako żywe przypomnienie tego, że potrafię robić rzeczy, o które bym siebie nie podejrzewała.Ta sesja to zasianie ziarenka zmiany, która wymaga uwagi i pielęgnacji.

~ Monika | Ostrowiec Świętokrzyski

To był naprawdę świetny warsztat. Moim ciuchem nr 1 są spodnie, mam kilka sukienek, bo gdzieś tam tli się ukryty płomyczek kobiecości. Jednak w zimie tylko spodnie. A tu niespodzianka. Po pracy na tym warsztacie zakładam sukienki, choć zimno, wkładam obcisłe spodnie i …. sukienkę, która w tym wypadku staje się tuniką, i … kontroluję postawę by być jak… łabędzica. To był bardzo kreatywny warsztat. Ania w niezwykle dyskretny sposób prowadziła nas do wnętrza siebie, by każda z nas mogła dotrzeć do własnego rdzenia, na swój własny sposób i zauważyć najgłębiej ukryte siły, wzorce, które zwalniają kreatywność, przeszkadzają w podejmowaniu decyzji i nie pozwalają rozwinąć skrzydeł. Dzięki warsztatowi rozpoczął się proces zmiany w postrzeganiu mnie przez samą siebie.

~ Barbara | Kraków

Poczucie się w ciele w miejscu docelowym umocniło mnie w tym gdzie zmierzam. Zobaczyłam siebie taką jaka naprawdę jestem a nie mam odwagi być. Odkryłam mądrość ciała, która mnie prowadzi pięknie i łagodnie, w moim tempie do mojego celu. Bardzo serdecznie za to Ci dziękuję.

~ Magdalena | Warszawa

Poczułam, co mówi moje ciało. Często zapominam, żeby go pytać i dać mu szansę się „wypowiedzieć”.

~ Joanna | Trójmiasto

Poczułam głęboką akceptację tego co jest. Chcę częściej słuchać ciała, dawać sobie więcej czasu na swoje przemyślenia i mam pewność że idę w dobrą stronę. Pojawiła się we mnie chęć do poukładania kości z troską i miłością.

~ Anna | Wrocław

Poczułam się prawdziwą kobietą, taką z krwi i kości, a nie taką, jaką narzuca nam świat.

~ Katarzyna | Kraków

Poczułam się w swojej kobiecości jak w domu, tak zwyczajnie, po prostu dobrze, bezpiecznie i przyjemnie. Bez sztucznych konceptów.

~ Beata | Warszawa

„W każdej kobiecie drzemie potężna siła, bogactwo dobrych instynktów,  moc twórcza oraz odwieczna,
prastara mądrość”

– Clarissa Pinkola Estes

Lecę na kretę, lecę bo chcę

Twoja Inwestycja

28 kwietnia – 6 maja

8 miejsc

1500 zł

/ +750 euro

  • Wyprawy (dzikie plaże, wąwozy, miejsca mocy)
  • Codzienne kręgi w plenerze
  • 8 noclegów w pokojach 2-osobowych
  • Śniadania w hotelach
  • Wstępy do zwiedzanych obiektów
  • Pełna logistyka: transfery z/na lotnisko, przejazdy do/z miejsc wycieczkowych

O MNIE

Anna Rogowska

Jestem psycholożką, terapeutką ciała i ekspertką pracy poprzez baśnie. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które są zmęczone nieustannym byciem dla innych. Pomagam im zregenerować siły, by miały z czego dawać. Jak to robić? Odpowiedzi szukam wśród kobiet – tych, które są na wyciągnięcie ręki, tych, z których pochodzimy, jak i tych pradawnych, mitycznych, z baśni. Pracuję indywidualnie poprzez sesje terapeutyczne i sesje masażu. Prowadzę autorską metodą cykl warsztatów rozwojowych Dzika Kobieta – Bliskie Spotkania, inspirowanych baśniami z książki „Biegnąca z wilkami” C.P. Estes oraz 9-miesięczny program dla terapeutek „Ta, Która Wie”. Jestem także inicjatorką Kręgu Kobiet dla terapeutek i współtworzę Szkołę Wrażliwości. Obecnie mieszkam na Krecie. Zapraszam Cię!
Pokażę Ci moje ukochane miejsca.

Kim jesteś, kiedy nie musisz cierpieć, walczyć,
poświęcać się, zmagać z losem?

POLITYKA PRYWATNOŚCI  //  REGULAMIN