sesja 1:1

Spotkania ze Sobą

Praca poprzez baśnie.
Transformująca podróż, która
uruchomi Twój potencjał!

 

UMÓW SIĘ

DROGA KOBIETO

Czy znasz to ze swojego życia?

  Jesteś w momencie zmiany, przejścia. Doszłaś do ściany. Twoje życie dłużej nie może być takie jak do tej pory. Zorientowałaś się, że z sukcesem zrealizowałaś plan na życie. Nie swój plan. Nie na swoje życie.Potrzebujesz ścieżki dopasowanej do Ciebie, szytej na miarę.

  Chcesz zejść z głowy do serca, do czucia siebie, ciała, przyjemności. Marzysz o tym, by rozgościć się w swoim ciele jak w domu. Poczuć się bezpieczna w swoich biodrach, rozluźniona w ramionach. Chcesz mówić swoim głosem. Czuć wolność w głowie i spokój w sercu.  

  Spotkaj się ze Sobą

  Zapraszam Cię w transformującą podróż w głąb siebie. Dostaniesz mapę, a kompas nosisz w sobie.

  • Zobaczysz, jaka baśń jest aktualna teraz w Twoim życiu.  Jakie obszary Ciebie, Twojego życia domagają się uwagi, zaopiekowania, uzdrowienia, pożegnania.
  • Dowiesz się, gdzie utknęła Twoja energia. Co jest Twoje, a co nie oraz która droga prowadzi do spełnienia.
  • Nauczysz się ufać sobie, byś już więcej nie musiała szukać na zewnątrz. Rozgościsz się w swoim ciele i zaczniesz kreować własne życie. W zgodzie ze swoją naturą.

   

  Poprowadzą nas m.in. baśnie z książki „Biegnąca z wilkami” C.P.Estes, oraz „Baśnie Ludów Ziemi”. To historie mówiące o przeżyciach, doświadczeniach, które każda z nas zna ze swojego życia. Możesz się w nich przejrzeć i odnaleźć swoją własną historię. Możesz dać jej nowe zakończenie. Już teraz. W Twoim własnym życiu.

  Spotkaj się ze sobą

  Zapraszam Cię w transformującą podróż w głąb siebie. Dostaniesz mapę, a kompas nosisz w sobie.

  • Zobaczysz, jaka baśń jest aktualna teraz w Twoim życiu.  Jakie obszary Ciebie, Twojego życia domagają się uwagi, zaopiekowania, uzdrowienia, pożegnania.
  • Dowiesz się, gdzie utknęła Twoja energia. Co jest Twoje, a co nie oraz która droga prowadzi do spełnienia.
  • Nauczysz się ufać sobie, byś już więcej nie musisz szukać na zewnątrz. Rozgościć się w swoim ciele i zaczniesz kreować własne życie. W zgodzie ze swoją naturą.

  Jak tego dokonać?

  Poprowadzą nas m.in. baśnie z książki „Biegnąca z wilkami” C.P.Estes, oraz „Baśnie Ludów Ziemi”. To historie mówiące o przeżyciach, doświadczeniach, które każda z nas zna ze swojego życia. Możesz się w nich przejrzeć i odnaleźć swoją własną historię. Możesz dać jej nowe zakończenie. Już teraz. W Twoim własnym życiu.

  dla kogo jest

  Ta ścieżka jest dla Ciebie jeśli:

  • Jesteś gotowa na zmiany. Pragniesz usłyszeć swój głos, zaufać mu i podążyć za nim.
  • Tęsknisz za połączeniem głowy, serca i brzucha.
  • Wiesz, że transformacja przynosi trwałą zmianę. Marzyłaś o ścieżce rozwoju, która jest wielowymiarowa i obejmuje całą Ciebie, a jednocześnie jest procesem łagodnym i głębokim.
  • Chcesz zaangażować się w proces przemiany, by jak najszybciej żyć pełnią życia, tkać swoje życie.

  dla kogo nie jest

  Ta ścieżka nie będzie dla Ciebie jeśli:

  • Boisz się usłyszeć swój prawdziwy głos. Wolisz słuchać głosów na zewnątrz. Nawet jeśli są sprzeczne.
  • Jesteś przywiązana do rozdarcia spowodowanego dramatycznym wyborem: albo głowa albo serce.
  • Jesteś przekonana, że prawdziwa praca, która przynosi zmianę wiedzie przez krew, pot i łzy. 
  • Czujesz się bezpieczniej w sytuacji, gdzie latami analizujesz przeszłość i swoje życie.

  Zapraszam Cię w podróż, gdzie mapą są baśnie, a kompas nosisz w sercu.
  Nie bój się. Poprowadzę Cię. Przeszłam tą drogę już wiele razy.
  Wędruję nią po spirali.

  O METODZIE

  Jak Pracujemy?

  Praca poprzez baśnie to głęboki proces terapeutyczny, rozwojowy, transformujący i duchowy.
  Pomaga w łagodny sposób uzdrowić trudne, bolesne tematy, odkryć potencjał
  i zobaczyć głębszy sens zdarzeń, wniknąć w prawa natury. To praca wieloaspektowa,
  na wielu poziomach: osobistym, relacyjnym, społecznym, duchowym.

  ZATRZYMANIE

  Dostajesz mapę. Kompas nosisz w sobie. Wyraźnie zobaczysz, gdzie jesteś i gdzie chcesz dotrzeć. Obejmiesz całą perspektywę. Zobaczysz, gdzie dokładnie utknęłaś, w jakim miejscu swojego życia i dlaczego tak się stało. Poczujesz nici, które Cię zatrzymują i nie pozwalają iść do przodu. 

  Dostajesz dostęp do prawadnej mądrości. Czujesz to, co Cię prowadzi. 

  ZANURZENIE

  Powędrujesz w najgłębsze zakamarki swojej duszy. Odkrywasz kim jesteś
  Ty, jako Ty, i jako kobieta. W baśniach odnajdziesz kawałki siebie, swojej historii osobistej, rodowej i kolektywnej. Połączysz siebie w całość. 

  Uwolnisz się od poczucia, że to z Tobą jest coś nie tak. Tam spotkasz kobiety, które przyniosą Ci lekarstwo na wewnętrzny ból, samotność i pustkę.

  WYNURZENIE

  Zaczniesz nawigować przez swoje życie. W tu i teraz. Nauczysz się korzystać ze swojego wewnętrznego kompasu, czyli z tego, co najbardziej pierwotne, naturalne, zawsze w zasięgu: sygnałów, które płyną z ciała, snów, baśni. Połączysz umysł, serce i ciało. Zniknie rozdarcie pomiędzy wyborem albo-albo. Widzisz i czujesz więcej.

  Wiesz, jak i którędy kroczyć przez życie.

   

   

  Dlaczego Baśnie?

  Na przestrzeni kilku lat wypracowałam metodę pracy poprzez baśnie, którą cały czas rozwijam. To projekcyjna metoda z zachowaniem metakomunikatora. Oznacza to, że z pozycji narratora możesz przyjrzeć się swojej sytuacji, aktywnie dopełnić ważne momenty a poprzez doświadczanie, ożywianie zrozumieć poszczególne postaci, czyli swoje wewnętrzne części. Dzięki temu znajdujesz rozwiązanie idealne dla siebie na konkretny moment, w którym jesteś w życiu. To proces, który zmienia.

  OPINIE

  O Pracy ze Mną

  Już samo przebywanie w przestrzeni, jaką Ania stworzyła ma kojące działanie na skołatane nerwy. Zostałam tam – dosłownie i w przenośni – nakarmiona, rozmiękczona i otulona. To był magiczny czas, który upłynął w innej czasoprzestrzeni. Ta sesja to zasianie ziarenka zmiany, która wymaga uwagi i pielęgnacji.

  ~ Monika | Ostrowiec Świętokrzyski

  Poczułam się prawdziwą kobietą, taką z krwi i kości, a nie taką, jaką narzuca nam świat.

  ~ Katarzyna | Kraków

  Poczucie się w ciele w miejscu docelowym umocniło mnie w tym gdzie zmierzam. Zobaczyłam siebie taką jaka naprawdę jestem a nie mam odwagi być. Odkryłam mądrość ciała, która mnie prowadzi pięknie i łagodnie, w moim tempie do mojego celu. Bardzo serdecznie za to Ci dziękuję.

  ~ Magdalena | Warszawa

  Poczułam, co mówi moje ciało. Często zapominam, żeby go pytać i dać mu szansę się „wypowiedzieć”.

  ~ Joanna | Trójmiasto

  Poczułam głęboką akceptację tego co jest. Chcę częściej słuchać ciała, dawać sobie więcej czasu na swoje przemyślenia i mam pewność że idę w dobrą stronę. Pojawiła się we mnie chęć do poukładania kości z troską i miłością.

  ~ Anna | Wrocław

  Poczułam się w swojej kobiecości jak w domu, tak zwyczajnie, po prostu dobrze, bezpiecznie i przyjemnie. Bez sztucznych konceptów.

  ~ Beata | Warszawa

  Praca poprzez baśnie to coś innego niż do tej pory poznałaś! 
  To głęboka praca odkrywania siebie wieloaspektowo. Pozwala zajrzeć w siebie w niestandardowy sposób. Uruchamiasz całe ciało, zmysły. Pracujesz całą sobą, nie głową a brzuchem. Jesteś w byciu, w czuciu, mniej w słowach. Sięgasz do korzeni, do przyrody, tkasz z wielu nici.
  Dostajesz indywidualną ścieżkę, szytą na miarę. Dostajesz to, czego potrzebujesz na teraz.

  ~ Dorota | Warszawa

  90-minutowa

  Sesja Wprowadzająca 1:1

  Zapraszam Cię w transformującą podróż. Podczas tego spotkania:

  • Zobaczysz jaka baśń jest aktualna teraz w Twoim życiu. Czyli jakie obszary Ciebie, Twojego życia domagają się uwagi, zaopiekowania, uzdrowienia, pożegnania,
  • Dowiesz się od czego zacząć. Gdzie utyka Twoja energia. Co jest Twoje a co nie.  Z czego czerpać. Którędy jest wyjście.
  • Odkryjesz swoją indywidualną ścieżkę, szytą na Twoją miarę, która prowadzi do spełnienia,
  • Dostaniesz spersonalizowane doświadczenie, które może stać się Twoją codzienną praktyką.

  Jeśli poczujesz, że chcesz dalej, głębiej wędrować, zaproponuję Ci najkorzystniejszą dla Ciebie ścieżkę. Zdecydujesz czy wolisz proces indywidualny czy w kręgu kobiet.

  * Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę, cenę tej sesji odliczymy od całości procesu.

  Koszt sesji: 540 zł