Ta, Która Wie

Baśnie jako ścieżka transformacji

9-miesięczny program dla kobiet, które zawodowo zajmują się pomaganiem. Pokażę Ci ścieżkę powrotu do samej siebie. Poprowadzą nas baśnie zawarte w książce Clarissy Pinkoli Estes “Biegnąca z wilkami”.

 

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Baśnie są po to, by budzić – nie usypiać!

W podróżowaniu poprzez baśnie jest coś wyjątkowego, niemal magicznego. To wędrówka pomiędzy słowami. Między tym, co wiesz a tym, co czujesz.

Może ją już w sobie nosisz, a może nieśmiało obudzi się w Tobie słysząc szepty wołania duszy. Może czujesz ciekawość albo impuls, że „już czas, już czas”…

Zapraszam Cię na wyprawę o budzeniu pradawnej mądrości zaklętej w Twoim ciele. Gdzie mapą są baśnie a kompasem Twoja tęsknota za sobą samą. Naszą przewodniczką będzie „Ta, Która Wie” – najstarsza nauczycielka świata! 

Idziesz z nami? TO PODRÓŻ, KTÓRA ZMIENIA!

Dla Kogo? 

Z

Dla Ciebie, jeśli pragniesz czerpać z mądrości swojego ciała, z mądrości swojego umysłu i mądrości swojego serca

Z

Zawodowo zajmujesz się pomaganiem / wspieraniem / uzdrawianiem / towarzyszeniem innym

Z

Nieustannie się rozwijasz i dokształcasz. Potrzebujesz systemu, który pomoże Ci zintegrować dotychczasowe doświadczenia

Z

Masz głowę pełną wiedzy, metod, koncepcji. Pragniesz zejść z głowy do czucia ciała i przyjemności

Z

Szukasz drogi, by sięgnąć do swojej kobiecości, seksualności. Chcesz czerpać z intuicji i czuć swoją kobiecą moc.

Z

Jesteś w momencie przejścia, radykalnej zmiany życiowej (osobistej bądź zawodowej). Zadajesz sobie pytanie: „kim jestem?”, „co mam dalej robić?”

Z

Tęsknisz za bezpieczną przestrzenią i nie chcesz już dalej iść sama

Gotowa  na zmiany? 

DLACZEGO

Praca poprzez Baśnie

Baśnie są starsze niż psychologia, filozofia, religia. Ludzie od zawsze zasiadali przy ogniu, patrzyli w rozgwieżdżone niebo i próbowali zrozumieć siebie i świat. Baśnie zawierają esencję tych pytań i odpowiedzi. Kiedy dokopujemy się do szkieletu opowieści (do kości, czyli tego, co niezniszczalne), możemy ją opowiedzieć na nowo. Zawrzeć to, czego zabrakło, było nie takie, zmienić zakończenie. To transformujące zadanie.

E

To proces, który głęboko zmienia. Pomaga w łagodny sposób uzdrowić trudne, bolesne tematy, odkryć potencjał i zobaczyć głębszy sens zdarzeń

E

Z pozycji narratora możesz przyjrzeć się swojej sytuacji, aktywnie dopełnić ważne momenty, a poprzez doświadczanie, ożywianie zrozumieć poszczególne postaci, czyli swoje wewnętrzne części. Jest to tzw. projekcyjna metoda z zachowaniem metakomunikatora.

E

Jeśli nie masz zaplecza psychologicznego, terapeutycznego a pracujesz z ludźmi, to baśnie pomogą Ci zrozumieć mechanizmy rządzące światem, uchwycić esencję i rozpoznać stany, czyli miejsca na mapie życia kobiety.

E

Uniwersalna. Baśnie mówią językiem symboli, metafor i archetypów – to język zrozumiały dla wszystkich. Pomagają znaleźć rozwiązanie idealne dla siebie na konkretny moment, w którym jesteś w życiu.

E

Eklektyczna i twórcza – łączy w sobie analizę symboli, metody terapeutyczne, coachingowe, pracę ze snami, pracę z ciałem, z głosem, malowaniem intuicyjnym. Uczysz się jej organicznie poprzez doświadczenie.

E

Jeżeli masz głowę pełną wiedzy, metod, koncepcji – baśnie pomogą Ci zintegrować dotychczasowe doświadczenia, zejść do ciała, do czucia.

Korzyści z udziału w programie

9

Wyruszasz w podróż bez odwrotu, naprawdę się zmieniasz. Przejdziesz sprawdzony proces rozwojowo-transformacyjny.

9

Dostajesz mapę. Nauczysz się korzystać ze swojego wewnętrznego kompasu, czyli z tego, co najbardziej pierwotne, naturalne, zawsze w zasięgu: sygnałów, które płyną z ciała, snów, baśni (każda z nas ma do tego dostęp).

9

Doświadczysz opowieści, które uzdrawiają. Stworzysz swoją „podręczną apteczkę”, w której znajdzie się dokładnie to, czego potrzebujesz na teraz. 

9

Już nigdy nie będziesz szła sama. Będziesz czerpać od kobiet: tych, z których pochodzisz, tych z kręgu i tych archetypowych. Spotkasz je na jawie, w wizjach, snach, opowieściach, pieśniach.

9

Przyniosą Ci właściwe słowa, których do tej pory brakowało. Pokażą Ci dotyk, który przynosi ukojenie. Odkryjesz ruch, pozycję ciała, które poprowadzą Cię dalej. Dostaniesz konkretne wskazówki, dary, czasem codzienną praktykę duchową.

9

Odkryjesz, co to znaczy być kobietą, taką prawdziwą, z krwi i kości. Będziesz miała przestrzeń dla siebie, czas, by utkać siebie na nowo.

 

 

BAŚNIE JAKO METODA PRACY, ROZWOJU I TRANSFORMACJI

W ciągu ostatnich sześciu lat, baśnie stały się moją autorską metodą pracy, którą wciąż wędruję. Zawiera się tu wielopoziomowa perspektywa patrzenia na siebie i świat: poziom osobisty, relacyjny, społeczny i duchowy. Połączyłam metody terapeutyczne, coachingowe, pracy z ciałem, jak i nauki wyniesione z kręgów kobiet. 

Te odkrycia są bezcenne. Są jak puzzle, które przybliżają obraz całości. Pokazują, jak jesteśmy podobne w swej różnorodności. Otrzymujemy dary lub jesteśmy uzdrawiane. Stopniowo układamy siebie w całość. 

CO DOSTAJESZ

Jak Pracujemy

9 miesięcy

Symboliczny czas, by urodzić SIEBIE na nowo. Wskrzesić Dziką Kobietę w swej esencji, ułożyć każdą kosteczkę, wyśpiewać czujące ciało, przyjąć skrzydła wolności i rozpoznać swoją kobiecość.

9 baśni

W jednym miesiącu – jedna baśń. Gwarantuję Ci, że w każdej odnajdziesz kawałki siebie, swojej historii osobistej, rodowej i kolektywnej. Połączysz siebie w całość.

Krąg Kobiet

Będziesz czerpać z pradawnej mądrości i miłości płynącej z kręgu kobiet. Doświadczysz jego mocy. Nie jesteś sama. Dostajesz to, czego zabrakło. Odpamiętamy i stworzymy rytuały, ceremonie przejścia.

Ponadczasowa mądrość

Zobaczysz, jak baśnie są żywe w naszym życiu i świecie. Odpocznie głowa, poprowadzi Cię pamięć ciała, nauczysz się słuchać intuicji, kontaktować ze zbiorową mądrością.

innowacyjna metoda

Poznasz i doświadczysz czym jest praca poprzez baśnie. Łączy w sobie analizę symboli, terapię, coaching, pracę ze snami, z ciałem oraz malowanie intuicyjne.

BEZ OGRANICZEŃ

 Spotykamy się ONLINE – poprzez platformę Zoom. Otrzymasz dostęp do ponadczasowej, pierwotnej wiedzy tam, gdzie jesteś.

„Idź w las, idź w las.
Jeśli nie wejdziesz do lasu, to nic ci się nie przydarzy
i nigdy nie zaczniesz naprawdę żyć.
Idź w las, idź w las.”

– C.P.Estes

od uczestniczek poprzednich edycji

Opinie 

„Praca z Anią była dla mnie niezwykłą i wspaniałą podróżą w nieodkryte dotąd zakamarki mojej duszy. Każda kolejna baśń była wyzwaniem i przygodą, niosła nieoczekiwane odkrycia i wglądy. Był to przepiękny proces powrotu do samej siebie poprzez nabywanie umiejętności kontaktowania się ze swoją intuicją, odkrywanie własnej mocy i uczenie się obdarzania siebie miłością. Ania tworzy bardzo bezpieczną przestrzeń i z ogromną wrażliwością i wyczuciem wskazuje ścieżki prowadzące do skontaktowania się z własną prawdą”.

~ Donata | Starogard Szczeciński

„9-miesięczny program Ta, Która Wie przyszedł do mnie niespodziewanie, a wyruszenie w tę, jakże głęboką podróż, okazał się skokiem w zaufanie i zgodą na podążanie za własną intuicją. Dzięki cotygodniowej pracy z baśniami skontaktowałam się ze sobą, swoją kobiecą esencją, językiem i jakościami, jakimi mogę ją odżywiać. Wielkiego znaczenia nabrały sny i symbole pojawiające się w codziennej przestrzeni. Zaczęłam zatrzymywać się w pędzie spraw i dostrzegać więcej, kontaktować się z duchowym aspektem mojej istoty. Widzę, jak wiele darów otrzymałam za które jestem wdzięczna. A najbardziej za zaufanie do życia i do siebie samej. Wewnętrzne podróże dały mi masę ważnych wglądów. Program wymaga zaangażowania, ale też zapewnia czas na integrowanie i odkrywanie kolejnych i kolejnych warstw. Bardzo polecam!”

~ Anna P. | Warszawa

„Ten program był dla mnie wartościowy na wielu poziomach. Cotygodniowe spotkania były okazją, żeby regularnie wracać do samej siebie. Zwolnić, poczuć kim dziś jestem, czego potrzebuję. Praca z baśniami dała mi możliwość poznania, oswojenia i ukochania zakamarków mnie samej, do których nie dotarłam w psychoterapii. Czasem pokazywała trudne rzeczy, czasem napełniała zachwytem, a czasem pozwalała uchwycić kawałki, których istnienie tylko intuicyjnie przeczuwałam. W pracy z Anią przede wszystkim cenię jej szacunek do każdej kobiety i jej drogi. Tu nie ma miejsca na pouczanie, mówienie z pozycji nauczyciela, pośpieszanie. Jest za to głęboka uważność na każdą z uczestniczek, życzliwość, zaufanie, mądrość i humor. Forma kręgu kobiet, w którym wszystkie jesteśmy równie ważne i mówimy szczerze z serca, otworzyła mnie na różnorodność i piękno kobiecego świata. Bardzo ważne dla mnie było też to, że program nie był ułożony tak, żebyśmy po nim stały się „najlepszą wersją siebie samych”, tylko by uhonorować piękno i potrzeby każdej z uczestniczek.  Dzięki programowi mam większą świadomość i szacunek do swoich potrzeb, bliżej mi do innych kobiet i tego, co sprawia mi autentyczną radość.”

~ Anna D. | Łódź

kompas nosisz w sobie

 Baśnie są jak mapa

Uniwersalizm baśni polega na tym, że pewne siły – tak, jak prawa natury, czy zjawiska przyrody – po prostu istnieją. Trzeba je poznać i nauczyć się rozpoznawać w swoim życiu. To bardzo praktyczna wiedza. Opowieści o kobietach – tych archetypowych, jak i tych na wyciągnięcie ręki, pokazują, że bez względu na wiek, wykształcenie, pochodzenie, doświadczamy tych samych stanów, czyli przechodzimy przez te same miejsca. Dlatego baśnie stają się niejako mapą. Wystarczy, że obudzisz w sobie kompas, by nie wchodzić w te same pułapki zastawiane zarówno przez kulturę, jak i własną psychikę. Podczas wędrówki nauczysz się słuchać głosu, który mówi: “Tędy, tędy droga”.

harmonogram

Październik | La Loba

WSKRZESZANIE DZIKIEJ KOBIETY

STAN: „Nie wiem”, miejsce możliwości.

LEKCJA: Wszystko jest możliwe, kiedy nie wiesz.

ZAGADNIENIA: Zagubienie – Bycie na rozdrożu – Pieśń Duszy – Śpiewanie nad kośćmi – Wskrzeszanie Marzeń.

JEŻELI: Jeśli czujesz się zagubiona, nie wiesz w którą stronę pójść, zapomniałaś o swoich marzeniach, zadajesz sobie pytanie: „Co się stało z moim życiem?”, „Kim naprawdę jestem?”, „W moim życiu niby wszystko jest ok, ale nie czuję się szczęśliwa”, tęsknisz za dzikością.

MIESIĄC: październik

Listopad | Sinobrody

O POKONANIU DRAPIEŻCY W PSYCHICE

STAN„Wiem”, miejsce siły.

LEKCJANiezłomność rodzi się z przeciwności. Kiedy przerażają cię przeciwności, pokłoń się swej niezłomności.

ZAGADNIENIAWszystko to, co utrudnia, hamuje, zatrzymuje, działa przeciwko tobie – to, co odbiera energię: praca, związek, wewnętrzny krytyk, przekonania; jakość, która działa przeciwko naturze.

JEŻELI: Masz dorodnego krytyka wewnętrznego, jesteś w toksycznej relacji partnerskiej, czujesz, że praca, w której jesteś już ci nie służy, nie masz siły, jesteś nieustannie zmęczona, masz poczucie odcięcia, zastoju, nie możesz ruszyć do przodu; zadajesz sobie pytanie: „Po co to wszystko?”, „Jaki to ma sens?”

MIESIĄC: listopad

grudzień |Mądra Wasylisa

PRZYWRÓCENIE INTUICJI

STAN: „Mogę”, miejsce mocy;

LEKCJA: Droga mocy jest ścieżką intuicji;

ZAGADNIENIA: Intuicja – Dobra Matka – Macocha – Życie, które utknęło – Spotkanie z Babą Jagą jako symbolem mocy; o stawaniu się kobietą; do Baby Jagi wyrusza Dziewczynka a wraca Kobieta

JEŻELI: Nie masz siły, by zająć się sobą; popadasz w grzeczną dziewczynkę, która spełnia oczekiwania innych; chcesz doświadczać życia całą sobą, wszystkimi zmysłami; chcesz mieć lepszy kontakt ze swoją intuicją; zadajesz sobie pytanie: „Gdzie się ukryła moja kobieca Moc?”

MIESIĄC: Grudzień

STYCZEŃ | BRZYDKIE KACZĄTKO

O STAWANIU SIĘ SOBĄ

STAN: „Moje miejsce”, miejsce przynależności;

LEKCJA: Wyrusz, a dotrzesz tam, gdzie Twoje miejsce;

ZAGADNIENIA: Los Odmieńca – Rodzina Pochodzenia – Poszukiwanie Tożsamości – Być wśród swoich – Jak to jest być Łabędziem a nie Brzydkim Kaczątkiem?

JEŻELI: Czujesz się bądź powraca do ciebie poczucie odrzucenia, że jesteś inna, nie pasujesz; fakty z twojego życia pokazują, że realizujesz się, spełniasz marzenia, ale historie z przeszłości utrudniają ci cieszenie się z tego; orientujesz się, że nie jesteś już Brzydkim Kaczątkiem, ale nie wiesz jak żyć jako Łabędź

MIESIĄC: Styczeń

LUTY | KOBIETA SZKIELET

O MIŁOŚCI, KTÓRA TRANSFORMUJE

STAN: „Pozwalam”, miejsce transformacji;

LEKCJA: Kiedy pozwalasz, otwierasz serce na cuda.

ZAGADNIENIA: Z Miłością twarzą w twarz – Miłość Przemienia – Spotkanie z tym, czego się boisz – rozplątanie szkieletu – łza wzruszenia

JEŻELI: Marzysz o tym, by być w udanej relacji; jesteś gotowa przyjrzeć się temu, czego się boisz, chcesz poznać swoją mapę bliskości, zaangażowania, miłości, także miłości do siebie; znane są ci takie zdania: „Tęsknię za bliskością”, „Marzę o wielkiej miłości”, ”Boję się zaufać, odsłonić, puścić kontrolę”, „Wciąż czuję się nie taka”

MIESIĄC: Luty

Marzec | MANAVEE

O POŁACZENIU PRZECIEWIEŃSTW

STAN: „Jestem”, moja natura;

LEKCJA: Pełnia rodzi się z połączenia przeciwności.

ZAGADNIENIA: Prawdziwe Imię – Połączenie Przeciwieństw – Hymn do Dzikiego Mężczyzny – spotkanie z wewnętrznym mężczyzną

JEŻELI: Zadajesz sobie pytania: „Jaka naprawdę jestem?”, „Czego chcę?”, „Jak to jest być kobietą u boku mojego wymarzonego mężczyzny? Jaką kobietą wtedy się staję?”; chcesz odkryć stan, z którego możesz wyśpiewać hymn do dzikiego mężczyzny, czyli przywołać, zaprosić mężczyznę do swojego życia; jesteś gotowa rozpoznać swoją naturę, przyjrzeć się swoim wewnętrznym przeciwieństwom

MIESIĄC: Marzec

Kwiecień | Czerwone Trzewiczki

O ŻYCIU SZYTYM NA MIARĘ

STAN: „Moje życie”, miejsce w świecie;

LEKCJA: Wszystko, co dasz sobie staje się darem dla innych.

ZAGADNIENIA: Głód Duszy – Własnoręcznie szyte Życie – Zatracenie instynktu – Uzdrawianie okaleczonego instynktu – Kobieta Udomowiona

JEŻELI: Znasz to?: „Mam wrażenie, że nie żyję swoim życiem”; odczuwasz „głód Duszy”; pragniesz doświadczać głębszego sensu swojego życia; chcesz żyć swoje życie, w zgodzie ze sobą; nie starcza Ci czasu i siły by zająć się sobą; masz poczucie, że zatraciłaś się w pracy, w życiu rodzinnym, w obowiązkach, w związkach, w nieustannej edukacji, doskonaleniu siebie, w robieniu rzeczy, które nie karmią; potrzebujesz własnoręcznie uszyć swoje życie; masz potrzebę rozwijać się, tworzyć, realizować siebie

MIESIĄC: Kwiecień

Maj | Skóra Foki

POWRÓT DO SIEBIE, REGEREROWANIE ENERGII

STAN: „Moja dusza”, miejsce pochodzenia;

LEKCJA: Zaczerpnij ze źródła, z którego pochodzisz.

ZAGADNIENIA: Powrót do Siebie – Karmienie Duszy – własne granice

JEŻELI: Prowadzisz intensywne życie, masz poczucie, że już jest „za bardzo”, „za dużo”; czujesz się wypalona, zamknięta, doświadczasz „ciemnej nocy duszy”; potrzebujesz wrócić do siebie, poczuć się w ciele jak w domu; szukasz inspiracji, regeneracji źródła twórczości

MIESIĄC: Maj

Czerwiec | OPOWIEŚCI Z CIAŁA

MĄDROŚĆ CIAŁA

STAN: „Moje ciało”, mój dom;

LEKCJA: Piękno wypływa ze swobody bycia autentyczną.

ZAGADNIENIA: Opowieści płynące z ciała – dar od przodków – dziedzictwo – Ciało jako mądra istota

JEŻELI: Chcesz nawiązać lepszy kontakt ze swoim ciałem; poczuć się dobrze w swoim ciele; nauczyć się słuchać swojego ciała, zrozumieć język, którym ono mówi; odkryć dar od przodków, jaki kryje się w twoich oczach, piersiach, nogach …; posłuchać jaką historię opowiada twoje ciało

MIESIĄC: Czerwiec

* W lipcu i czerwcu istnieje możliwość dołączenia do dodatkowych uzupełniających warsztatów na żywo.
Szczegóły w trakcie programu.

O MNIE

Nazywam się Anna Rogowska

Uwielbiam baśnie – zarówno czytać, jak i oglądać. Dzięki nim rozumiem siebie i świat. W ciągu ostanich sześciu lat baśnie stały się moją autorską metodą pracy, rozwoju i transformacji. 

Jestem psycholożką, terapeutką ciała i ekspertką pracy poprzez baśnie. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które zawodowo zajmują się pomaganiem. Pomagam im wrócić do siebie, uczę jak regenerować energię i czerpać ze źródła – miejsca, z którego pochodzisz, wiesz, kim jesteś – ono zasila.

Prowadzę kobiety do Tej, Która Wie – najstarszej nauczycielki świata. Ona jest blisko. Mieszka w Tobie.

Pracuję poprzez krąg kobiet – przestrzeń, która ułatwia skontaktowanie się z pradawną mądrością zapisaną w ciele każdej z nas. Prowadzę cykl warsztatów „Dzika Kobieta – Bliskie Spotkania” opartych o baśnie z książki „Biegnąca z wilkami” C.P. Estes. Jestem inicjatorką kręgu kobiet dla terapeutek. Współtworzę Szkołę Wrażliwości. A od roku zapraszam kobiety po skrzydła na Kretę, gdzie aktualnie mieszkam. 

 

co mówią kobiety

O pracy ze mną

Słysząca niewypowiedziane – to najbardziej oddaje moje odczucia z pracy z Anią.

Przestrzeń, olbrzymia pojemność na różne aspekty i uczucia, odpowiednie pytania i odpowiedni czas. To jakości, jakie zawsze towarzyszą tym spotkaniom. Ania otwiera, buduje bezpieczeństwo, z którego wyłania się zaufanie… do siebie… do procesu… do prowadzenia.

Spotkania z nią są dla mnie zawsze jak podróż, z której wynoszę cenny skarb. Z Anią podróżuje się głęboko, do szpiku kości, przez wiry zmian, odsłaniające nowe krajobrazy.

To, co najbardziej mnie porusza i otwiera to jej niesamowita uważność i czułość oraz to, że słyszy, co niewypowiedziane…. To cenny dar móc spotkać kogoś z taką umiejętnością i mocą.”

.

~ Anna Bany | Poznań

„Sposób, w jaki pracuje Ania terapeutycznie, przypomina najbardziej wspólną podróż przez świat mądrości ukryty w baśniach, snach, symbolach.

Metodą jest miękkość i cierpliwość do procesów psychiki, która potrzebuje się przygotować. Czas dany ciału, które potrzebuje się otworzyć bez poganiania. Ania cierpliwie i z empatią najpierw słucha, potem proponuje doświadczanie. Nie jestem sama, towarzyszy mi rzeka kobiet przywołana w wyobraźni.

W procesie spotkań podążamy razem za tym co najgłębsze, gdy warstwa po warstwie, czasem w bólu, czasem we wzruszeniu, czasem w radości pokazuje się i odsłania coraz więcej. Podczas sesji czasem mówimy, czasem śpiewamy, czasem Ania zaprasza do ruchu, do swobodnego tańca, wydawania dźwięków. Lubię malować, rysować, szkicować, kiedy Ania mówi. Opowiada historię, tłumaczy moment, w którym jestem. Te ilustracje najgłębiej mnie prowadzą, zapadają w pamięć, stają się doświadczeniem”.

~ Katarzyna Bruzda-Lecyk | Iluminatornia

Polecam pracę z Anią z całego serca.

Droga którą przeszłam, pod prowadzeniem Ani namacalnie zmieniła moje życie. Dostałam narzędzia, by sprawniej poruszać się po codziennych emocjach, zauważać i nazywać to, co się we mnie dzieje.
Co jednak o wiele ważniejsze, w czasie tej podróży odważyłam się otworzyć serce na poznanie samej siebie.
Mam w sobie ogromną wdzięczność do siebie samej za to, że posłuchałam serca i zaufałam. Umówiłam się na konsultacje, choć opisy na stronie Ani wydawały mi się wtedy kompletną abstrakcją.
Aniu, dziękuję za Twoją łagodność i ciepło, które wnosisz do swojej pracy. Patrząc na cały proces, jestem pod wielkim wrażeniem, że nawet w najtrudniejsze miejsca, można wejść łagodnie i ze spokojem. Dziękuję za wsparcie i uważną obecność. Czuję, że bycie zobaczoną i usłyszaną potrafi uleczyć więcej, niż może ująć jakikolwiek nurt terapeutyczny.
Dziękuję z radością i wzruszeniem❤️

~ Jagna K. 

„Spotkania z Anią są jak ukojenie. Wydarzają się na poziomie ciała, umysłu i duszy. Co w połączeniu pozwala dotrzeć do pełni siebie. Nie mogłabym przecenić pracy z tą cudowną istotą. To, co zawdzięczam bliskim spotkaniom, to przede wszystkim powrót do siebie. Ania ma niesamowitą umiejętność wsłuchiwania się w opowieści, potrafi wyciągnąć z nich esencję i przekazać ją innym. Jest mostem pomiędzy tzw. starym a nowym światem. Po każdej sesji z Anią czuje się silniejsza i bardziej osadzona w sobie. Życzyłabym tego każdej kobiecie. Z całego serca polecam Bliskie spotkania! 

~ Kasia K. | Gorzów

Przygotuj swoje stopy.
One czują bicie serca Matki Ziemi.
Zaprowadzą Cię do domu …

dołącz do programu

Twoja Inwestycja

Jeśli jesteś zainteresowana udziałem w 9-miesięcznym programie „Ta, Która Wie” wypełnij proszę zgłoszenie. Umówimy się na 30 min. rozmowę, by bliżej się poznać i sprawdzić, czy ten program to na pewno najlepsza opcja dla Ciebie.

Spotkaj się z Tą, Która Wie – najstarszą nauczycielką świata!

Wołam Ciebie, Kobieto, która nieustannie jesteś dla innych.

Zatrzymaj się. Posłuchaj. Ona też Ciebie woła. Ta Która Wie – najstarsza nauczycielka świata. Ona zawsze jest blisko. Mieszka w Tobie. Jej możesz zaufać.

  • Ona nauczy Cię, jak żyć w połączeniu ze sobą i z tego miejsca czerpać wsparcie dla siebie i dla innych
  • Pomoże Ci odkryć, jak być spójną, autentyczną i naturalną w życiu osobistym oraz zawodowym
  • Połączy Cię z prawdą, zaczniesz korzystać ze swoich unikalnych zasobów i wrodzonych talentów
  • Taka jaka jesteś, jesteś darem dla świata – i to wystarczy.

 

FAQ

Masz Pytania?

 

Wciąż masz wątpliwości czy ten program jest dla ciebie? Zobacz poniżej, czy znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Jeśli nie, to po prostu skontaktuj się ze mną. Chętnie z Tobą porozmawiam.

Co to jest Krąg Kobiet?

I dlaczego pracujemy w takiej formule?

Spotkania w kręgu to bardzo pierwotna formuła. Ludzie od zawsze zasiadali w kręgach, bo po prostu gromadzili się przy ogniu, który wyznaczał centrum. Dlatego taka forma pracy pozwala być wszystkim na równi i skupić się na tym co w środku najważniejsze. W środku, w tym wspólnym centrum, jak i tym osobistym, wewnętrznym środku – centrum. Praca w kręgu ułatwia dbanie o swoją przestrzeń i przestrzeń całości, jaką tworzymy razem.

Kiedy wypowiadamy się ze swojego centrum, zawsze jest to prawdziwe i autentyczne. Pada wtedy mniej słów, ale o głębszym znaczeniu. Łatwiej jest usłyszeć i poczuć siebie. I taka jest rola kręgu.

Każda osoba jest ważnym głosem w całości. Ponadto krąg nie ma początku ani końca. To nadaje symboliczną formę tej pracy. Pozwala poruszać się po wielu wymiarach, krążyć po spirali. Wszystkie te właściwości tworzą wyjątkową atmosferę. Na tym właśnie polega magia kręgu.

Czy mogę dołączyć / zrezygnować w trakcie trwania programu?

Program jest zaplanowany jako całość. Pracujemy w stałej grupie, co buduje bezpieczną przestrzeń. Wszystkie tworzymy tą całość.

Zapisy do programu trwają do 30 września i poprzedzone są 30 minutowym spotkaniem wstępnym weryfikującym każdą uczestniczkę.

Jeśli w trakcie programu chcesz zrezygnować nie zwalnia cię to z opłaty. W trudnych przypadkach losowych cena lub sposób płatności mogą być negocjowane.

Czy muszę przeczytać książkę „Biegnąca z wilkami” C.P.Estes?

Możesz nie znać wcześniej baśni. Nie musisz czytać tej książki. Przed spotkaniem czytamy baśń na nowo. Dostaniesz jej treść.

Nie jestem terapeutką. Czy do programu może dołączyć każdy?

Nie, program skierowany jest do kobiet, które są terapeutykami, psycholożkami, coachami, lub w inny sposób pracują z innymi poprzez ciało, głos, ruch, np. masują, uczą jogi -zawodowo zajmują się wspieraniem innych. Jest również dla tych kobiet, które wcześniej odbyły ze mną rozmowę, aby określić, czy program jest na pewno dla nich. Do programu nie wchodzą przypadkowe osoby. Dlaczego?

Ten program to długoterminowe zobowiązanie i głęboko transformujący proces. Jako prowadząca i przewodniczka w tej podróży bardzo dbam o to, by cały proces przebiegał płynnie. Dbam o naszą wspólna przestrzeń i energię. Musze mieć pewność, że w programie znajdą się odpowiednie osoby, które naprawdę są gotowe na ten krok. Dzięki temu nasza praca przebiegać będzie sprawnie. 

Nie zaproszę Cię też do programu jeśli nie będę miała pewności, że to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. 

W ten sposób zaoszczędzimy zarówno czas jak i pieniądze. 

Czy otrzymam certyfikat ukończenia?

Po ukończeniu programu wyjdziesz odmieniona i z pakietem narzędzi oraz umiejętności, które będziesz mogła wykorzystywać na co dzień zarówno w odniesieniu do siebie jaki do ludzi, z którymi pracujesz. Program Dzika Kobieta – Bliskie Spotkania nastawiany jest przede wszystkim na czucie, przeżywanie, doświadczanie.

Wejście na tą ścieżkę to jednocześnie zejście z drogi ciągłego poszukiwania na zewnątrz a nie w sobie. Odejście od nieustannych szkoleń, certyfikatów, podnoszenia kwalifikacji i udowadniania innym (na każdym kroku) swojego profesjonalizmu.

Kończąc program Dzika Kobieta-Bliskie Spotkania nie otrzymasz kolejnego akademickiego papieru, za to otrzymasz coś znacznie ważniejszego – dogłębnie poznasz siebie, nauczysz się w praktyce, jak pracować z baśniami i jak prowadzić proces terapeutyczny oparty o tę metodę.

Otrzymasz za to inny certyfikat – Od tej „Która Wie” :).

Jak dokładnie wyglądają płatności za program?

Masz dwie możliwości do wyboru:

1) płacisz z góry za cały program, czyli za 9 miesięcy i masz zniżkę 10%,

2) płacisz w trzech ratach – przed rozpoczęciem każdego trymestru.

Jeśli po rozmowie wstępnej zdecydujemy, że chcesz dołączyć do programu, otrzymasz ode mnie wiadomość z dokładnymi danymi do przelewu.

Po dokonaniu płatności otrzymasz ode mnie drogą mailową rachunek. Nie wystawiam faktury VAT.

POLITYKA PRYWATNOŚCI  //  REGULAMIN