Uzdrowienie Uzdrowicielki.
Rana Wiedźmy – od lęku do mocy

Program dla kobiet,
które zawodowo zajmują się pomaganiem,
wspieraniem i towarzyszeniem innym.

ZAPISUJĘ SIĘ

dla kogo

Jeżeli…

* nieustannie doskonalisz się w byciu jak najlepszym narzędziem do pomagania innym

* trudno Ci zaufać, odsłonić się

* tęsknisz za bezpieczną przestrzenią tylko dla siebie, by pobyć ze sobą, dla siebie

* jesteś gotowa, by pozaglądać w swoje najgłębsze zakamarki duszy

chcesz pobyć z innymi kobietami w bezpiecznej przestrzeni zaufania i życzliwości,
gdzie jest miejsce na “nie wiem”, pozwolenie na siłę i słabość, chcesz usłyszeć siebie,
być wysłuchana i zrozumiana, wiesz, że jak kobiety spotykają się razem, to dzieją się cuda

Nie będziesz sama.

Nie musisz obawiać się, że spotkasz tu swoje klientki.

Uzdrowienie Uzdrowicielki

CO NAS ŁĄCZY ? 

Zasiadamy w archetypie Uzdrowicielki

Mam tu na myśli bardzo szeroką grupę zawodów pomocowych: psycholożki, terapeutki, coachki, lekarki, masażystki, kobiety, które pracują poprzez ciało, głos, ruch. Kobiety, które wspierają, towarzyszą innym, uzdrawiają słowem, dźwiękiem, dłońmi, energią …

Bycie dla innych wymaga od nas silnych ramion i otwartego serca. Przychodzi taki moment, w którym same potrzebujemy zaczerpnąć dla siebie, by móc dalej dawać innym. Do kogo zatem udaje się uzdrowicielka, kiedy sama potrzebuje uzdrowienia? Jak regeneruje swoje siły, by znów móc być dla innych?

Eksplorowanie archetypu, jakości w nim zawartych, pomaga odnaleźć te odpowiedzi i skontaktować się z nimi jako jakościami w samej sobie.

Zapraszam cię do przestrzeni, w której będziesz mogła odzyskać swoją energię, zregenerować siły i zaczerpnąć dla siebie. Do pełna. Do pełni SIEBIE.

Gotowa?

Kim jest Uzdrowicielka?

Ta, Która potrafi poskładać, połączyć w całość. Przywrócić pełnię.

 Doświadczenia traumy, trudne przeżycia sprawiają, że tracimy cząstki siebie, oddzielamy się od siebie. To naturalny mechanizm obronny. Uzdrowicielka to Ta, Która na nowo potrafi przyłączyć te zagubione części. Ma na to swoje sposoby.

Archetypową postacią uzdrowicielki jest La Loba – Kobieta Wilk, Zbieraczka kości. Jej specjalnością są zagrożone gatunki. La Loba wyszukuje rozrzucone kości, układa kosteczka po kosteczce i ponownie ożywia. Potrafi tchnąć życie na nowo.

Tym zajmujemy się na co dzień. Składaniem, łączeniem, przywracaniem do życia na nowo. Na tym polega uzdrowienie, by znów poczuć się w pełni. W pełni sobą.

Spotkamy się w kręgu, by zająć się raną Uzdrowicielki – tą, która jest w każdej z nas. Zarówno rana jak i uzdrowicielka.  Spotkanie z archetypową postacią przywraca zaufanie. Do siebie. Do świata.

zatrzymaj się

To, czego szukasz, także szuka Ciebie

UZDROWIENIE

Spotkaj się z Uzdrowicielką – tą która przynosi medicine na rany – emocjonalne i duchowe. Jej możesz zaufać. Ona poskłada Cię w całość, byś znów mogła być w pełni Sobą.

KRĄG KOBIET

Zaczerpnij z mądrości kręgu. Poczuj wsparcie innych kobiet. Spotykamy się w kameralnej 8-osobowej grupie. Intymna atmosfera. Nie musisz być samotna na ścieżce, którą kroczysz.

BAŚNIE

To przestrzeń pomiędzy słowami – odpoczywa głowa, prowadzi Cię pamięć ciała, uczysz się słuchać ciała, kontaktować ze zbiorową mądrością. To żywe doświadczenie.

BEZ OGRANICZEŃ

Zaufaj temu, co czujesz i doświadczasz. Spotykamy się ONLINE – poprzez platformę Zoom. Masz dostęp do ponadczasowej, pierwotnej wiedzy tam, gdzie jesteś.

„Duszę można zniekształcić, pokiereszować. Można ją poranić i zostawić na niej blizny. Można poznaczyć ją piętnem chorób i strachu. Ale nigdy nie umiera, bo w podziemnym świecie chroni ją La Loba. Znajduje kości i zarazem sprawia, że wylęga się z nich życie.”

~ Clarissa Pinkola Estes ~

Zarówno te oddzielone, odszczepione części nas samych tęsknią, wołają, czekają jak i my odczuwamy brak, pustkę, tęsknotę za czymś. Tęsknota uruchamia cały proces podróży, tej wewnętrznej. Do połączenia, do zjednania. Do spotkania tego co oddzielone.

Każda rana wie jakiego uzdrowienia potrzebuje. Początkiem jest obecność. Decyzja by patrzeć, poznać, usłyszeć. Z otwartością, wrażliwością. Wtedy dopiero wiesz co zrobić, co jest potrzebne.

Nieważne jak wielka i głęboka jest rana. Istotą jest odnalezienie tej jakości, tej części, która tam utknęła, została odszczepiona, oddzielona.

Właśnie tak składamy siebie na nowo. Kosteczka po kosteczce.

To też moment w życiu, kiedy spotykamy się z La Lobą – tą, która wskrzesza, ożywia. To doświadczenie w sobie tej siły życiowej, która płynie pomimo trudności.

3 etapy podróży

Ta, Która Wie jest w każdej z nas

miejsce uzdrowicielki

 • poznasz pradawną, archetypową Uzdrowicielkę; przypomnisz sobie esencję uzdrawiania
 • odkryjesz przekonania, oczekiwania wpisane w rolę Uzdrowicielki i to jak wpisują się w Twoją historię osobistą
 • dowiesz się czym jest miejsce służenia i jak koresponduje z szacunkiem
 • odzyskasz energię, która utknęła w przeszłości

Uzdrowisz zaufanie.

rana wiedźmy

 • spotkasz się z ranami osobistymi, rodowymi i kolektywnymi, które zarówno utrudniają życie jak i prowadzą do odkrycia własnej unikalnej jakości.
 • połączysz w sobie Dziewczynkę, Kobietę i Wiedźmę. Zobaczysz jak ta sama rana zmienia się i transformuje.
 • nauczysz się dbać o swoje granice

Dotkniesz miejsca największej wrażliwości i największej mocy.

uzdrowienie uzdrowicielki

tam gdzie największy lęk, tam największa moc

 • to czas na uzdrowienie ran, czyli spotkasz się z jakością, która utknęła w miejscu zranienia
 • odzyskanie jej, odkrycie na nowo i przyłączenie jej, to proces cielesny, codzienny
 • to powrót do pełni siebie
 • wymaga decyzji, która zmienia

Połączysz siebie w całość.

OPINIE

O Pracy ze Mną

 

„Miałam potrzebę zadbania o siebie w kontekście mojej pracy. Dzięki udziałowi w programie ukierunkowałam swoją uwagę tam, gdzie była potrzebna, zyskałam nowy wgląd w temat, z którym było mi trudno. Czuję, że ta wiedza nadal we mnie pracuje. Najcenniejsza i zarazem najbardziej poruszająca była dla mnie praca w parze, realnie poczułam intymność tej wymiany. Mocną stroną programu jest regularność spotkań, wspierająca obecność kręgu i Ania! ♥ Jej uważność, obecność i piękna wrażliwość. ”

~ Basia Ciemięga | Głos Kobiety

„Praca z baśnią otworzyła mnie na wiele ciekawych wglądów :) zwłaszcza rysowanie baśni i praca przez ciało. Dostałam przekaz od Pajęczycy, by dać sobie czas – snucie pajęczyny to jest coś, co wymaga czasu. Ważna też była dla mnie informacja o wyciąganiu nitki, by pozostawić miejsce dla niedoskonałości, która przyszła przez baśń i potem we mnie dzięki naszej regularnej pracy pracowała”

 

~ Maria Moonset | Astrologia Pełni

 

„Zdecydowałam się na udział w programie, by być dla siebie i innych naprawdę wspierającą osobą i jeszcze bardziej świadomą przewodniczką. Doświadczyłam w sobie Kobietę Pająk i usłyszałam jej przekaz. To było mocne doznanie. Znalazłam praktyczny sposób wzmacniania siebie. Mocną stroną programu jest sama baśń „Kobieta Pająk” oraz Twoja, Aniu, uważność i łagodne, pełne empatii prowadzenie.”

~ Anna Bezdziecka | Coach Kryzysowy

Znam Anię i magię jej pracy nie od dzisiaj. Chciałam poszukać w sobie wątków, nitek, tematów, które wymagają ode mnie uwagi i wyjąć na światło dzienne. Program wprowadził mnie w głęboką pracę z metaforami zawartymi w baśni. Pozwolił mi bezpiecznie połączyć się z „moimi” wątkami i przepracować je.
Ania pozostawia wystarczającą przestrzeń na nasze własne interpretacje, szukanie własnych treści i właściwych dla siebie rozwiązań, zaprasza każdą z nas do uczestniczenia i czerpania po swojemu. Dla mnie to ważne. Mocną stroną programu jest spokój i wgląd Ani. Magia, która z niej emanuje.

~ Małgorzata Żukowska | Prosperuj Jako Coach

Każda rana wie
jakiego uzdrowienia potrzebuje

Baśnie są po to, by budzić – nie usypiać

Twoja Inwestycja

O MNIE

Anna Rogowska

Jestem psycholożką, terapeutką ciała a moją specjalnością są baśnie. Od sześciu lat pomagam kobietom, które zapomniały kim są, przypomnieć sobie prawdziwą naturę. Prowadzę je do Dzikiej Kobiety i Tej, Która Wie, by przypomniały sobie jak żyć pełnią życia i jak tkać swoje życie. Prowadzę je do źródła, by miały z czego czerpać do pełna. Do pełni SIEBIE. 

Tak powstała moja autorska metoda pracy poprzez baśnie w oparciu o krąg kobiet.
To ścieżka rozwoju, transformacji i odkrywania swojej własnej duchowości, takiej kobiecej, cielesnej, codziennej. To ścieżka, która bezpiecznie, łagodnie prowadzi do głębokiej zmiany. Nie rozdrapujesz ran, a wnikasz do rdzenia.