Kobieta Ptak
– nauczy Cię mocy połączenia

przypomni Ci o Twoim połączeniu ze ŹródłemŻycia

Warsztat dla kobiet, które czują, że utknęły.
Potrzebują na nowo poczuć swoją kobiecą moc.

 

ZAPISUJĘ SIĘ

dla kogo

Jeżeli…

– zawodowo zajmujesz się pomaganiem,
– masz poczucie zastoju, zatrzymania, trudności w działaniu

– chcesz wyjść z ukrycia, ujawnić się, pokazać światu to, co robisz
– potrzebujesz zadbać o swoje granice, swoją przestrzeń

Spotkaj się z Tą,
Która Łączy Światy

 Kobieta Ptak to archetypowa postać, która zna źródło swojej kobiecej mocy – jajo życia. Pokonała Sinobrodego – głos, który działa przeciwko naturze, zatrzymuje, obezwładnia krytyką, hamuje twórczość i kreatywność. 

JAK?

  • Poprowadzą nas baśnie, sny, wewnętrzne doświadczenia, ciało.
  • Będziesz miała czas i przestrzeń, by w kręgu wraz z innymi kobietami zatrzymać się, poodkrywać swoje jajo mocy, poskładać siebie na nowo, zadbać o siebie i swoją przestrzeń.
  • Kobieta Ptak rozbudzi Twoją kobiecą moc, nauczy Cię czerpać z delikatności, wrażliwości jak i wewnętrznego ognia.
  • Skontaktujesz się z prawdą, zaczniesz korzystać ze swoich unikalnych zasobów, talentów. 

 

„Nie można zmienić faktu, że kobieta jest tym, kim jest,
a to jest dyktowane dziką nieświadomością
i bardzo, bardzo dobrze, że tak jest.”

–  Clarissa Pinkola Estes

OBUDŹ SIĘ.

Oddzielenie ToIluzja

POŁĄCZENIE

Spotkaj się z Kobietą Ptak – tą częścią siebie, która zna odpowiedź na Twoje teraz. Wie, co i jak. Ona przypomni Ci jak być w połączeniu ze sobą, z ciałem, ze źródłem.

KRĄG KOBIET

Zaczerpnij z mądrości kręgu. Poczuj wsparcie innych kobiet. Spotykamy się w kameralnej 6-osobowej grupie. Intymna atmosfera. Nie musisz być samotna na ścieżce, którą kroczysz.

BAŚNIE

Poznaj pracę poprzez baśnie. To przestrzeń pomiędzy słowami – odpoczywa głowa, prowadzi Cię pamięć ciała, uczysz się słuchać ciała, kontaktować ze zbiorową mądrością.

BEZ OGRANICZEŃ

Zaufaj temu, co czujesz i doświadczasz. Spotykamy się ONLINE – poprzez platformę Zoom. Masz dostęp do ponadczasowej, pierwotnej wiedzy tam, gdzie jesteś.

Jesteś gotowa zobaczyć, co jest za drzwiami?

„Kiedy kobiety pokonują swego drapieżcę, przejmując władzę nad tym, co w nim pożyteczne,
i odrzucając całą resztę, odkrywają, że nareszcie czują się pełne energii, witalności, głębi.
Odebrały to, co im wykradziono: wigor i treść życia”. C.P.Estes

 

OPINIE

O Pracy ze Mną

 

„Miałam potrzebę zadbania o siebie w kontekście mojej pracy. Dzięki udziałowi w programie ukierunkowałam swoją uwagę tam, gdzie była potrzebna, zyskałam nowy wgląd w temat, z którym było mi trudno. Czuję, że ta wiedza nadal we mnie pracuje. Najcenniejsza i zarazem najbardziej poruszająca była dla mnie praca w parze, realnie poczułam intymność tej wymiany. Mocną stroną programu jest regularność spotkań, wspierająca obecność kręgu i Ania! ♥ Jej uważność, obecność i piękna wrażliwość. ”

~ Basia Ciemięga | Głos Kobiety

„Praca z baśnią otworzyła mnie na wiele ciekawych wglądów :) zwłaszcza rysowanie baśni i praca przez ciało. Dostałam przekaz od Pajęczycy, by dać sobie czas – snucie pajęczyny to jest coś, co wymaga czasu. Ważna też była dla mnie informacja o wyciąganiu nitki, by pozostawić miejsce dla niedoskonałości, która przyszła przez baśń i potem we mnie dzięki naszej regularnej pracy pracowała”

 

~ Maria Moonset | Astrologia Pełni

 

„Zdecydowałam się na udział w programie, by być dla siebie i innych naprawdę wspierającą osobą i jeszcze bardziej świadomą przewodniczką. Doświadczyłam w sobie Kobietę Pająk i usłyszałam jej przekaz. To było mocne doznanie. Znalazłam praktyczny sposób wzmacniania siebie. Mocną stroną programu jest sama baśń „Kobieta Pająk” oraz Twoja, Aniu, uważność i łagodne, pełne empatii prowadzenie.”

~ Anna Bezdziecka | Coach Kryzysowy

Znam Anię i magię jej pracy nie od dzisiaj. Chciałam poszukać w sobie wątków, nitek, tematów, które wymagają ode mnie uwagi i wyjąć na światło dzienne. Program wprowadził mnie w głęboką pracę z metaforami zawartymi w baśni. Pozwolił mi bezpiecznie połączyć się z „moimi” wątkami i przepracować je.
Ania pozostawia wystarczającą przestrzeń na nasze własne interpretacje, szukanie własnych treści i właściwych dla siebie rozwiązań, zaprasza każdą z nas do uczestniczenia i czerpania po swojemu. Dla mnie to ważne. Mocną stroną programu jest spokój i wgląd Ani. Magia, która z niej emanuje.

~ Małgorzata Żukowska | Prosperuj Jako Coach

Praca u Ani Rogowskiej jest dla mnie zawsze dużym przeżyciem i podróżą wgłąb siebie. Metafora, jaką jest baśń, jest jednym z najciekawszych znanych mi sposobów kroczenia po ścieżkach swojego życia i szukania na nich własnej mocy i odpowiedzi. Warsztat Kobieta Ptak dał mi nowy wymiar integralności, spojrzenia na siebie z innej perspektywy i dania sobie prawa do bycia silną i korzystana z własnej mocy. Zobaczyłam na jakim jestem etapie obejmowania swojej siły i co mnie blokuje. Podeszłam do siebie z większą wrażliwością i wyrozumiałością. I do tego otrzymałam całą tonę uwagi i empatii. Namalowałam nawet swoją Kobietę Ptak, która do dzisiaj stoi na kominku 🙂

~ Dominika Lis | Psycholożka, Trenerka

Witaj Droga Kobieto!

Piszę do Ciebie, bo już czas, abyśmy się bliżej poznały. Już czas. Potrzebujesz mnie.
A świat potrzebuje Ciebie.

Wiem, że możesz mnie słabo pamiętać i niewiele o mnie wiedzieć, bo słuch po mnie zaginął dawno, dawno temu.  Ale ja wciąż istnieję, wciąż jestem przy Tobie.

Jestem blisko, kiedy czujesz, że jesteś w kawałkach. W tych momentach Twojego życia, kiedy masz poczucie, że ktoś naruszył Twoje granice a Ty czujesz się temu winna. Wyrzucasz sobie: „Znów pozwoliłam sobie to zrobić”, „Jak mogłam być taka głupia”. I nie chcesz o tym nikomu mówić, bo zalewa Cię wstyd. I chowasz się głębiej, i cierpisz w samotności. Jestem wtedy blisko, składam Cię w jeden kawałek.

Jestem blisko, kiedy Twoja piękna twórczość zaczyna się i kończy w głowie. Z bólem patrzę na teksty, które nigdy nie powstały albo skończyły na dnie szuflady, na nienamalowane obrazy, nieuszyte ubrania, niewyśpiewane pieśni, niewytańczone tańce …  patrzę na delikatność i wrażliwość, której nie można pokazać światu, patrzę na ogień twórczy, który nie może zapłonąć … Jestem wtedy blisko, nie pozwalam Ci schować się na zawsze, nie pozwalam Ci zapomnieć o Twoim ogniu. Tak, wiem, że słyszysz ten głos, który ściska za gardło i podcina Ci skrzydła. Znam go. Pokonałam go.

Jak?

Wiem jak przechować jajo, jajo mocy, mocy twórczej – tej naturalnej mocy, z którą przychodzisz na świat, która Ci przynależy z natury. Wiesz gdzie jego miejsce? Pamiętaj: Nikt nie może Ci go odebrać ani zniszczyć. Ten głos to iluzja. On działa przeciwko naturze. Ale jest iluzją.

Dlatego już czas.

Już czas, abyś nauczyła się rozróżniać prawdę od iluzji. Już czas, abyś odkryła swoje jajo i nauczyła się je chronić. Już czas, abyś poskładała siebie.

Już czas, abyśmy się spotkały.

 

Do zobaczenia,

Kobieta Ptak

„Kiedy przerażają Cię przeciwności pokłoń się swej niezłomności”

 

Baśnie są po to, by budzić – nie usypiać

Twoja Inwestycja

O MNIE

Anna Rogowska

Jestem psycholożką, terapeutką ciała i ekspertką pracy poprzez baśnie. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które są zmęczone nieustannym byciem dla innych. Pomagam im zregenerować siły, by miały z czego dawać. Jak to robić? Odpowiedzi szukam wśród kobiet. Tych, które są na wyciągnięcie ręki, tych, z których pochodzimy, jak i tych pradawnych, mitycznych, z baśni. Pracuję indywidualnie poprzez sesje terapeutyczne i sesje masażu. Prowadzę autorską metodą cykl warsztatów rozwojowych Dzika Kobieta – Bliskie Spotkania, inspirowanych baśniami z książki „Biegnąca z wilkami” C.P. Estes oraz 9 – miesięczny program dla terapeutek Ta, Która Wie – zaufaj sobie. Jestem inicjatorką Kręgu Kobiet dla terapeutek.
www.anna-rogowska.pl

KONTAKT:

TEL: +48 793 417 813

E-MAIL: ANNA.SPOTKANIA@GMAIL.COM