Kobieta Pająk
– nauczy Cię jak tkać swoje życia

przypomni Ci, jak kroczyć drogą środka : serca i piękna

Krąg dla Kobiet, które nieustannie poszukują.

Pragną ufać sobie i żyć pełnią życia.

 

ZAPISUJĘ SIĘ

dla kogo

Jeżeli…

* chcesz poczuć swój kompas, by ufając sobie tkać swoje życie

* pragniesz czuć swoją kobiecą moc, tą która tworzy i transformuje

* pragniesz chwycić nić połączenia głowy, serca i brzucha

* jesteś gotowa na zmianę

chcesz pobyć z innymi kobietami w bezpiecznej przestrzeni zaufania i życzliwości,
gdzie jest miejsce na “nie wiem”, pozwolenie na siłę i słabość, chcesz usłyszeć siebie,
być wysłuchana i zrozumiana, wiesz, że jak kobiety spotykają się razem, to dzieją się cuda

O CZYM ? 

Połączenie Zaufanie

Nowy Wzór

Przypomnij sobie jak tka się nić życia. Zatrzymaj się. Przypomnij sobie. Jestem przy Tobie.

Tak nawołuje pradawna Prządka, Wielka Tkaczka, Kobieta Pająk – to imiona tej samej archetypowej kobiecej mocy, która tka świat z brzucha. A w Twoim ciele zapisana jest droga do niej. Możesz przypomnieć sobie jak tkać swoje życie. W czasach, gdzie stary wzór świata już się nie sprawdza – pozostaje utkać nowy …

Być może przypomni Ci o czymś za czym tęsknisz, a  jest w Tobie – mieszka w Twoim kobiecym ciele.

Otrzymasz od niej nauki o tym, jak utkać własną drogę do wolności. Własną drogę. Drogę do wolności. Spotkasz się z wielką mocą tworzenia.

Jedyne co musisz zrobić, to podjąć decyzję. Decyzję by puścić nić … tak, jest coś, co musisz już puścić …

Gotowa?

Jak tkać świat z brzucha?

Jak sobie wyobrażasz tkanie swojego życia z brzucha (jak Wielka Pajęczyca, Pradawna Prządka)? Gdzie w ciele czujesz tą wizję? Kim się stajesz, kiedy pozwalasz tej wizji rozgościć się w sobie

Widziałaś kiedyś jak pajęczyca tka pajęczynę? To niezwykle fascynujące.

Tka z brzucha. Zna wzór. Ale jaki jest pierwszy krok? Jak to się zaczyna? Pajęczyna jest rozpostarta pomiędzy drzewami, nad taflą wody … jest pomiędzy … pomiędzy światami. Jak Pajęczyca przedostaje się z jednego miejsca w drugie, by zaczepić swoją nić? Niesiona wiatrem? Jakie trzeba mieć zaufanie do wiatru? Jakie trzeba mieć rozpoznanie terenu? Czy Pająk ma plan? Z pewnością jest niezwykłym architektem!

Czy chcesz utkać swoje życie?

Zapraszam Cię w podróż, w której mapą będzie baśń „Dar Kobiety Pająk”. To opowieść, która porusza temat wychodzenia z samotności, tkania zaufania, otwierania się na pomoc. 

Zaprowadzę Cię do Prządki – to od niej otrzymasz nauki, wskazówki na swoje tu i teraz. 

zatrzymaj się

Odnajdź, To, Co Ważne

POŁĄCZENIE

Spotkaj się z Kobietą Pająk – tą częścią siebie, która zna odpowiedź na Twoje teraz. Wie, co i jak. Ona przypomni Ci jak być ześrodkowaną, spójną i na swoim miejscu.

KRĄG KOBIET

Zaczerpnij z mądrości kręgu. Poczuj wsparcie innych kobiet. Spotykamy się w kameralnej 8-osobowej grupie. Intymna atmosfera. Nie musisz być samotna na ścieżce, którą kroczysz.

BAŚNIE

To przestrzeń pomiędzy słowami – odpoczywa głowa, prowadzi Cię pamięć ciała, uczysz się słuchać ciała, kontaktować ze zbiorową mądrością. To żywe doświadczenie.

BEZ OGRANICZEŃ

Zaufaj temu, co czujesz i doświadczasz. Spotykamy się ONLINE – poprzez platformę Zoom. Masz dostęp do ponadczasowej, pierwotnej wiedzy tam, gdzie jesteś.

„Dobrze jest radować się swoją pracą, ale nie można pozwolić, by praca stała się właścicielem ducha.
Duch pragnie być wolny.”

Kobieta Pająk

Baśnie Ludów Ziemi

OPINIE

O Pracy ze Mną

 

„Miałam potrzebę zadbania o siebie w kontekście mojej pracy. Dzięki udziałowi w programie ukierunkowałam swoją uwagę tam, gdzie była potrzebna, zyskałam nowy wgląd w temat, z którym było mi trudno. Czuję, że ta wiedza nadal we mnie pracuje. Najcenniejsza i zarazem najbardziej poruszająca była dla mnie praca w parze, realnie poczułam intymność tej wymiany. Mocną stroną programu jest regularność spotkań, wspierająca obecność kręgu i Ania! ♥ Jej uważność, obecność i piękna wrażliwość. ”

~ Basia Ciemięga | Głos Kobiety

„Praca z baśnią otworzyła mnie na wiele ciekawych wglądów :) zwłaszcza rysowanie baśni i praca przez ciało. Dostałam przekaz od Pajęczycy, by dać sobie czas – snucie pajęczyny to jest coś, co wymaga czasu. Ważna też była dla mnie informacja o wyciąganiu nitki, by pozostawić miejsce dla niedoskonałości, która przyszła przez baśń i potem we mnie dzięki naszej regularnej pracy pracowała”

 

~ Maria Moonset | Astrologia Pełni

 

„Zdecydowałam się na udział w programie, by być dla siebie i innych naprawdę wspierającą osobą i jeszcze bardziej świadomą przewodniczką. Doświadczyłam w sobie Kobietę Pająk i usłyszałam jej przekaz. To było mocne doznanie. Znalazłam praktyczny sposób wzmacniania siebie. Mocną stroną programu jest sama baśń „Kobieta Pająk” oraz Twoja, Aniu, uważność i łagodne, pełne empatii prowadzenie.”

~ Anna Bezdziecka | Coach Kryzysowy

Znam Anię i magię jej pracy nie od dzisiaj. Chciałam poszukać w sobie wątków, nitek, tematów, które wymagają ode mnie uwagi i wyjąć na światło dzienne. Program wprowadził mnie w głęboką pracę z metaforami zawartymi w baśni. Pozwolił mi bezpiecznie połączyć się z „moimi” wątkami i przepracować je.
Ania pozostawia wystarczającą przestrzeń na nasze własne interpretacje, szukanie własnych treści i właściwych dla siebie rozwiązań, zaprasza każdą z nas do uczestniczenia i czerpania po swojemu. Dla mnie to ważne. Mocną stroną programu jest spokój i wgląd Ani. Magia, która z niej emanuje.

~ Małgorzata Żukowska | Prosperuj Jako Coach

Baśnie są po to, by budzić – nie usypiać

Twoja Inwestycja

O MNIE

Anna Rogowska

Jestem psycholożką, terapeutką ciała a moją specjalnością są baśnie. Od sześciu lat pomagam kobietom, które zapomniały kim są, przypomnieć sobie prawdziwą naturę. Prowadzę je do Dzikiej Kobiety i Tej, Która Wie, by przypomniały sobie jak żyć pełnią życia i jak tkać swoje życie. Prowadzę je do źródła, by miały z czego czerpać do pełna. Do pełni SIEBIE. 

Tak powstała moja autorska metoda pracy poprzez baśnie w oparciu o krąg kobiet.
To ścieżka rozwoju, transformacji i odkrywania swojej własnej duchowości, takiej kobiecej, cielesnej, codziennej. To ścieżka, która bezpiecznie, łagodnie prowadzi do głębokiej zmiany. Nie rozdrapujesz ran, a wnikasz do rdzenia.

KONTAKT:

TEL: +48 793 417 813

E-MAIL: ANNA.SPOTKANIA@GMAIL.COM