Kobieta Pająk
– nauczy Cię tkać nić życia

przypomni Ci, jak kroczyć drogą środka – drogą serca i piękna

Krąg dla Kobiet, które nieustannie są dla innych.
Potrzebują odnaleźć równowagę i balans w swoim życiu.

 

ZAPISUJĘ SIĘ

dla kogo

Jeżeli…

– zawodowo zajmujesz się pomaganiem
– zajmując się innymi zapominasz o sobie, o ciele, o czuciu

– łatwo się zapędzasz, chcesz być na 100%
– nieustannie się doskonalisz

chcesz pobyć z innymi kobietami w bezpiecznej przestrzeni zaufania i życzliwości,
gdzie jest miejsce na “nie wiem”, pozwolenie na siłę i słabość, chcesz usłyszeć siebie,
być wysłuchana i zrozumiana, wiesz, że jak kobiety spotykają się razem, to dzieją się cuda

O CZYM ? 

 Równowaga Harmonia Przestrzeń

“Kobieto Pająk! Nie mam czasu zająć się sobą. Potrzebuję kolejnej pary rąk!”
“Kobieto Pająk! Ratunku! Nie mam siły zająć się sobą! Jest jeszcze tyle do zrobienia! Inni mnie potrzebują!”
Na wołanie zbiorowe kobiet tych czasów, przybywa mityczna, ponadczasowa Kobieta Pająk – ta, która przechowuje nauki o drodze środka, o drodze serca. Łagodnie mówi:
– To nie kolejnej pary rąk Ci potrzeba. Co się stało z Twoim rytmem? Gdzie zatraciłaś siebie? Odzyskaj swoje prawo do odpoczynku. Jesteś dla wszystkich a nie ma Cię dla siebie. Chcesz ratować ziemię a nie dbasz o swoje ciało, przestajesz czuć. Nadużywasz siebie. Nadużywasz ziemi. Zapomniałaś o drodze środka, piękna, lekkości. Przypomnij sobie jak tka się nić życia. Zatrzymaj się. Przypomnij sobie. Jestem przy Tobie.

Dlaczego Krąg Kobiet
dla Terapeutek?

Praca z innymi ludźmi wymaga od nas nieustannej uważności, silnych ramion i otwartego serca. Bycie terapeutką to samotna i odpowiedzialna ścieżka. Przychodzi taki moment, że potrzebujemy zaczerpnąć energii dla siebie z miejsca jak najbardziej pierwotnego i naturalnego, będącego poza koncepcjami, teoriami, systemami. Krąg Kobiet spełnia taką rolę.

Spotykamy się razem, by zaczerpnąć z mocy kręgu. Są to bliskie spotkania o odkrywaniu i czerpaniu z wyjątkowej siły kobiet, tych kobiet, z których pochodzimy, tych, z którymi żyjemy w najbliższym otoczeniu, mitycznych, archetypowych kobiet, jak i uniwersalnej energii kobiecej.

Kiedy zastanawiałam się nad tym, co łączy nas wszystkie, które zawodowo zajmujemy się pomaganiem, przyszło do mnie, że zasiadamy w archetypie Uzdrowicielki. To siła, z której czerpiemy w swojej pracy dla innych. Podczas spotkań wzajemnie czerpiemy z niej dla siebie. Korzystamy z tego, że jesteśmy razem, z własnych rąk, głosów, serc.

Ponadto jest to okazja, by przyjrzeć się mozaice, jaka układa się z naszych osobistych przeżyć, doświadczeń naszych klientów i tego, co dzieje się na świecie. Mamy możliwość głęboko wniknąć w te wzorce.

zatrzymaj się

Odnajdź, To, Co Ważne

POŁĄCZENIE

Spotkaj się z Kobietą Pająk – tą częścią siebie, która zna odpowiedź na Twoje teraz. Wie, co i jak. Ona przypomni Ci jak być ześrodkowaną, spójną i na swoim miejscu.

KRĄG KOBIET

Zaczerpnij z mądrości kręgu. Poczuj wsparcie innych kobiet. Spotykamy się w kameralnej 6-osobowej grupie. Intymna atmosfera. Nie musisz być samotna na ścieżce, którą kroczysz.

BAŚNIE

To przestrzeń pomiędzy słowami – odpoczywa głowa, prowadzi Cię pamięć ciała, uczysz się słuchać ciała, kontaktować ze zbiorową mądrością. To żywe doświadczenie.

BEZ OGRANICZEŃ

Zaufaj temu, co czujesz i doświadczasz. Spotykamy się ONLINE – poprzez platformę Zoom. Masz dostęp do ponadczasowej, pierwotnej wiedzy tam, gdzie jesteś.

“Dobrze jest radować się swoją pracą, ale nie można pozwolić, by praca stała się właścicielem ducha.
Duch pragnie być wolny.”

Kobieta Pająk

Baśnie Ludów Ziemi

OPINIE

O Pracy ze Mną

 

„Miałam potrzebę zadbania o siebie w kontekście mojej pracy. Dzięki udziałowi w programie ukierunkowałam swoją uwagę tam, gdzie była potrzebna, zyskałam nowy wgląd w temat, z którym było mi trudno. Czuję, że ta wiedza nadal we mnie pracuje. Najcenniejsza i zarazem najbardziej poruszająca była dla mnie praca w parze, realnie poczułam intymność tej wymiany. Mocną stroną programu jest regularność spotkań, wspierająca obecność kręgu i Ania! ♥ Jej uważność, obecność i piękna wrażliwość. ”

~ Basia Ciemięga | Głos Kobiety

„Praca z baśnią otworzyła mnie na wiele ciekawych wglądów :) zwłaszcza rysowanie baśni i praca przez ciało. Dostałam przekaz od Pajęczycy, by dać sobie czas – snucie pajęczyny to jest coś, co wymaga czasu. Ważna też była dla mnie informacja o wyciąganiu nitki, by pozostawić miejsce dla niedoskonałości, która przyszła przez baśń i potem we mnie dzięki naszej regularnej pracy pracowała”

 

~ Maria Moonset | Astrologia Pełni

 

„Zdecydowałam się na udział w programie, by być dla siebie i innych naprawdę wspierającą osobą i jeszcze bardziej świadomą przewodniczką. Doświadczyłam w sobie Kobietę Pająk i usłyszałam jej przekaz. To było mocne doznanie. Znalazłam praktyczny sposób wzmacniania siebie. Mocną stroną programu jest sama baśń „Kobieta Pająk” oraz Twoja, Aniu, uważność i łagodne, pełne empatii prowadzenie.”

~ Anna Bezdziecka | Coach Kryzysowy

Znam Anię i magię jej pracy nie od dzisiaj. Chciałam poszukać w sobie wątków, nitek, tematów, które wymagają ode mnie uwagi i wyjąć na światło dzienne. Program wprowadził mnie w głęboką pracę z metaforami zawartymi w baśni. Pozwolił mi bezpiecznie połączyć się z “moimi” wątkami i przepracować je.
Ania pozostawia wystarczającą przestrzeń na nasze własne interpretacje, szukanie własnych treści i właściwych dla siebie rozwiązań, zaprasza każdą z nas do uczestniczenia i czerpania po swojemu. Dla mnie to ważne. Mocną stroną programu jest spokój i wgląd Ani. Magia, która z niej emanuje.

~ Małgorzata Żukowska | Prosperuj Jako Coach

Baśnie są po to, by budzić – nie usypiać

Twoja Inwestycja

O MNIE

Anna Rogowska

Jestem psycholożką, terapeutką ciała i ekspertką pracy poprzez baśnie. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które są zmęczone nieustannym byciem dla innych. Pomagam im zregenerować siły, by miały z czego dawać. Jak to robić? Odpowiedzi szukam wśród kobiet. Tych, które są na wyciągnięcie ręki, tych, z których pochodzimy, jak i tych pradawnych, mitycznych, z baśni. Pracuję indywidualnie poprzez sesje terapeutyczne i sesje masażu. Prowadzę autorską metodą cykl warsztatów rozwojowych Dzika Kobieta – Bliskie Spotkania, inspirowanych baśniami z książki „Biegnąca z wilkami” C.P. Estes oraz 9 – miesięczny program dla terapeutek Ta, Która Wie – zaufaj sobie. Jestem inicjatorką Kręgu Kobiet dla terapeutek.
www.anna-rogowska.pl

KONTAKT:

TEL: +48 793 417 813

E-MAIL: ANNA.SPOTKANIA@GMAIL.COM